Kot alergik

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

14 kwietnia 2021, 09:55

My podajemy bozitę. Jest delikatna, ma naturalny skład. No i najważniejsze - kot czuje się na niej dobrze i nie dokuczają mu biegunki. Najbardziej smakują mu te z nietuzinkowymi smakami. Ostatnio kupiliśmy ten produkt i jest świetny!

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-27788-BOZITA-Cat-Kawalki-w-galarecie-z-reniferem-saszetka-dla-kota-85g.html?query_id=2
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

23 listopada 2021, 10:08

ewelka0988 pisze:
24 stycznia 2018, 21:12
Witam,
Mój 14 miesięczny kocurek ma alergie pokarmowa. Tak przynajmniej stwierdziła pani Weterynarz na podstawie biegunek ktore kot miewa. Jemy odpowiednie karmy suche i jest ok. Nie mam natomiast pomysłu jakie mokre mogę mu podawać. Nie chce karmić go karma gastryczna. Macie jakieś sprawdzone delikatne karmy dla korków z problemami jelitowym?
Czy kotek miał wykonywanie badanie kału?
Jeśli chodzi o dietę po badaniu kału oraz usg dobrze by było wybrać sie do dietetyka.

lek. wet. Karolina Miechowska
bartekjanicki
Posty: 11
Rejestracja: 31 stycznia 2022, 11:28

31 stycznia 2022, 11:36

Dla alergików znajdziesz karmy na, ważna jest jakość mięsa używanego do produkcji karmy, warto zapytać producenta jeśli nie jest dokładnie powiedziane co zawiera karma.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość