kocie karmy a rozmiar granulek...

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

mike

18 sierpnia 2005, 08:46

Witam
Mój kot od zawsze je tylko suchą karmę - nie dlatego że jak tak chcę, tylko ona tak chce;). Problem dotyczy tego, że niektórych granulek np. Hill's-a wogóle nie gryzie tylko je połyka... z tego co pamiętam Eukanuba ma zbliżony kształ granulek więc pewnie jest to samo:(. Czy zatem można pokusić się o jakieś zestawienie które karmy mają granulki o nieregularnych kształtach?
Obecnie jest karmiona Bento Kronen Premium Light (gryzie ją;)) - czy pozostać przy tej karmie czy też szukać "szczęscia" gdzie indziej?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

22 sierpnia 2005, 13:25

WIESZ NIKT TAKICH ZESTAWIEŃ NIGDY NIE ROBIŁ, PONIEWAŻ JEST TAK WIELKI ASORTYMENT TYCH KARM , ŻE MUSIAŁBY KTOŚ BYĆ ZAPALEŃCEM ABY TAKIE ZESTAWIENIE ZROBIĆ. mUSISZ SAM NA ZASADZIE PRÓB I BŁĘDÓ TAKIE KARMY ZNALEŹĆ JEŚLI ZWIERZE POŁYKA CAŁE KULKI TRZEBA PODAĆ MU JAKIEŚ GRYZAKI LUB W INNY SPOSÓB ZADBAĆ O HIGIENE J.USTNEJ. pRZEPRASZAM ZA WŁĄCZONEGO CAPSA.
miltonia+58
Posty: 3
Rejestracja: 25 października 2015, 17:46

20 listopada 2015, 11:47

Moje koty jedzą saszetki "Felix" i granulki z Josery. Miewają się bardzo dobrze! Pozdrawiam! :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość