Karma sucha- dieta monobiałkowa

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Illunga
Posty: 3
Rejestracja: 04 października 2020, 17:18

22 listopada 2020, 19:09

Okazało się,że mój nowy kotek ma nietolerancje pokarmowa. Na razie jest na diecie hypoalergicznej, ale potem będę musia przejść na diete monobiałkowa. Jakie karmy suche dobre jakościowo z jednym źródłem białka zwierzęcego polecacie? Royal Canin odpada. Myślalam o Purizon z ryba lub Mac's. Proszę o pomoc.
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

22 stycznia 2021, 09:28

Cześć!
W naszym sklepie popularna w ostatnich miesiącach jest karma PURINA PRO PLAN Sterilised Turkey. Dostępna jest również w opakowaniach 400g, także na początek możesz wypróbować, czy będzie smakować Twojemu kotu.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-3578-PURINA-PRO-PLAN-Sterilised-Turkey-400g.html
Karma została specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych kotów, zwłaszcza po zabiegu kastracji i sterylizacji. Karma Pro Plan Sterilised jest doskonałym źródłem białka, a równocześnie jest niskotłuszczowa. Ponadto specjalistyczna receptura karmy wskazuje działanie profilaktyczne przeciwko tworzeniu się kamieni moczowych.

Zapraszamy do naszego sklepu!
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość