jedzenie w nocy

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

martella28
Posty: 7
Rejestracja: 14 lutego 2010, 14:23

14 lutego 2010, 15:21

Czy wasze koty domagają się jedzenia w nocy? Moje robią to bardzo skutecznie, tj. skaczą po łóżku, drapią po oczach itd. Nie ma szansy na spanie dopóki nie dosypię do miski. Dodam, że jeden z nich powinien przejść na dietę ale terroryzuje mnie, paskuda wredna. :lol:
markotka
Posty: 10
Rejestracja: 05 lutego 2010, 15:47

15 lutego 2010, 20:30

moje koty mają zostawianą na noc suchą karmę w misce, ale niezbyt dużą ilość :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

27 lutego 2010, 19:33

Moje dziewczynki tez maja na noc w misce suche.

Furia zaczęła tyć po sterylizacji, więc pomyślałam, że należałoby zabierać jedzonko na noc. Okazało się jednak, że po przejściu na karmę dla sterylizowanych kotek w ciągu dnia nawet nie zjada zalecanej dawki, więc postanowiłam nie chować jedzenia na noc.

Zobaczymy jakie da to efekty, ale wydaje mi się, że powoli stabilizuje się jej waga i jest bardziej energiczna.
sorenia
Posty: 26
Rejestracja: 05 maja 2010, 10:33

09 maja 2010, 20:40

Jeden z moich sie domaga, mimo ze ma suche w misce i to jest na zasadzie ze udaje ze dosypuje nowe i on to co byl zaczyna jesc.. Ledwo co sie po tym uloze w lozku to prosi zeby go wypuscic, po 15 min kolejny chce wyjsc itd ;)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty: 2561
Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja: Kraków

10 maja 2010, 08:14

sorenia pisze:Jeden z moich sie domaga, mimo ze ma suche w misce i to jest na zasadzie ze udaje ze dosypuje nowe i on to co byl zaczyna jesc.. Ledwo co sie po tym uloze w lozku to prosi zeby go wypuscic, po 15 min kolejny chce wyjsc itd ;)
Skąd ja to znam :D moje dziewczyny to nieprzeciętne terrorystki jeśli chodzi o wymuszanie jedzenia i innych smakołyków :) Na szczęście coraz częściej udaje mi się je pokonać "tajną bronią" jak wyżej opisana :)

PS. Furia ładnie zrzuciła zbędny tłuszczyk :) Afera jak była tak i jest wysoka i szczupła :)
Awatar użytkownika
CherChate
Posty: 140
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 18:33
Lokalizacja: Konin

18 maja 2010, 14:32

karm kota karmą typu light (jeśli je za dużo/waży za dużo).

Nasze koty zawsze mają suche w misce.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość