Ambasador karmy Whiskas

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

leniszcze
Posty: 1
Rejestracja: 04 stycznia 2016, 11:06

04 stycznia 2016, 11:14

Od 2 tyg testujemy ,tzn kot :) karmę whiskas.Do gustu najbardziej przypadł indyk i kurczak,ale resztę też chętnie zje.Smakuj emu również przeciwkłaczkowa karma sucha,polecamy :)
Wiesia56Le

04 stycznia 2016, 12:06

Mojemu kotu bardzo przypadły do gustu produkty firmy Whiskas. Tak pokochał Whiskasa, że od czasu testowania karm Whiskas nie chce jeść pokarmu innych marek. Szczególnie smakowały mu mokre karmy i specjalne mleczko dla kotów. Wszystkim właścicielom kotów polecam Whiskasa. Dzięki karmom Whiskas kot jest bardzo energiczny. :)
iza921

04 stycznia 2016, 20:18

Mój kociak też wcina, aż mu się uszy trzęsą, fajnie, że whiskas często organizuje różne akcje i konkursy, można sporo wygrać lub zaoszczędzić na karmie
justyna18h
Posty: 1
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 18:21

05 stycznia 2016, 18:25

Jestem Ambasadorem ‪#‎wiemjakkarmić‬. W ramach programu moja kotka otrzymała produkty firmy Whiskas do 2 tygodniowego żywienia w formie mokrego i suchego pokarmu, jak i przysmaków.Kotka jest bardzo zadowolona z przyjemnością zajadała się saszetkami z mokrą karmą gdyż zna już tą karmę i bardzo ją lubi.Troszkę gorzej z suchą karmą,jakoś nie może się do niej przekonać - owszem je ją jednak nie tak bardzo jak swoją ulubioną z Royal.Najgorzej jednak zareagowała na dentabits i anti hairball nie przypadły jej do gustu i znalazły innego właściciela,gdyż wymiotowała po ich zjedzeniu. Piątkę od kotki otrzymuje mokra karma,co do suchego pokarmu będzie to tylko 4.
Przysmaki przypadły do gustu innej kotce i dlatego również otrzymują 5. Podsumowując polecam produkty Whiskas dla waszych kociaków,moja kotka jest po usunięciu wszystkich zębów,ale pomimo to wcina mokrą i suchą karmę i świetnie sobie radzi,a produkty Whiskas w formie karmy mokrej są jedynymi,które bardzo lubi i nie wymiotuje po nich.
magi85

05 stycznia 2016, 23:00

Witam serdecznie, również jestem ambasadorką programu wiem jak karmić. Mój kot jest 6 letnim wesołym kotem, który jest wykastrowany. Otrzymałam karmę na dwa tygodnie, którą kociak na początku nie chciał jeść ze względu na wieloletnie przyzwyczajenie do karmy Purina jednak po paru dniach prób zasmakowała mu bardzo mokra karma w saszetkach i teraz nie wyobraża sobie dnia by jej nie zjeść. Jeśli chodzi o karmę suchą musiałam ją mieszać pól na pól z puriną. Jeśli chodzi o dodatki typu anti hairball muszę przyznać działają, kot zwymiotował dużego kłaczka chociaż nie wiem czy w taki sposób powinny je usuwać :D Jestem zadowolona z możliwości testowania wraz z moim kotem produktów Whiskas, dzięki temu mój kot polubił mokrą karmę. Dodatkowo poprawiła się sierść, która zgęstniała i ma piękny połysk a sam kot ma dobre samopoczucie i żadnych dolegliwości.
Ella71
Posty: 1
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 22:21

06 stycznia 2016, 20:20

Witajcie :) Moja kotka również testuje karmę Whiskas. Chociaż tak naprawdę zna ją bardzo dobrze, bo odkąd z nami zamieszkała (a ma juz 3 lata) właśnie tę karmę najbardziej lubi. Uwielbia karmę mokrą w saszetkach. Nie narzeka na brak apetytu, w związku z czym 3x dziennie wsuwa karmę Whiskas z saszetki o różnych smakach i każda jest jej naj- przysmakiem. W przerwach pomiędzy karmą mokrą je karmę suchą dla kotów po sterylizacji.
Cieszę się, że wśród produktów Whiskas pojawiły się przysmaki czyszczące zęby czy odkłaczające żołądek. Moja kotka zjada je z chęcią, a efekt jest widoczny i "wyczuwalny" niemal od razu. :mrgreen:
Niektórzy zupełnie bezpodstawnie wypowiadają się o karmie Whiskas w negatywny sposób, zachwalając superdrogie karmy. Według mnie Whiskas ze względu na jakość, cenę i dostępność zasługuje na duże uznanie. Szczerze polecam Whiskaks dla każdego kota. :idea:
mechaniczna19
Posty: 1
Rejestracja: 06 stycznia 2016, 23:01

06 stycznia 2016, 23:13

Cześć. Skorzystałam z możliwości bycia ambasadorką marki Whiskas dzięki temu mój kociak otrzymał zapas karmy na dwa tygodnie. Bardzo zasmakowały mu saszetki z mokrą karmą, które na bieżąco kupuje w różnych wersjach smakowych. Dodatkowo otrzymałam pudełko anti hairball, które faktycznie działa i kot zwymiotował dużego kłaczka :) Niestety sucha karma nie wygrała z Puriną ale i tak dzięki możliwości testowania produktów Whiskas przekonałam się, że mój kot bardzo lubi karmę z saszetek. Cieszę się, że marka Whiskas zorganizowała możliwość testowania swoich produktów, które polecam każdemu szczęśliwemu posiadaczowi kota :) Dodatkowym plusem jest poprawa sierści, która zaczęła pięknie błyszczeć :)
aga1502

07 stycznia 2016, 10:27

my rowniez mielismy okazje testowac z moimi kociakami karme whiskas.obie uwielbiaja saszetki i nawet wiedza gdzie sa i ze jak beda siedziec pod szafka i miauczec to je dostana.z sucha karma to juz roznie bywa jedna wybiera tylko paszteciki a druga zalezy jaki ma humor.zawsze myslalam ze nie sa wybredne ale teraz zauwazam ze z wiekiem maja swoje smaki ,swoje ulubione kawalki i swoje humorki.dziekujemy whiskas ze moglysmy wziac udzial w takim testowaniu bo to fajna zabawa i nowosc dla pupilek.
wanda2306

07 stycznia 2016, 10:54

witam ja rowniez ze swoim kotem tstowalam karme whiskas.saszetki z mokra karma wciaga nosem z sucha tez radzi sobie bardzo dobrze.odklaczacz whiskas je od dawna i jestem bardzo zadowolona z rezultatow.dziekuje za mozliwosc brania udzialu w akcji i oby takich akcji bylo wiecej.karma whiskas jest godna polecenia
kwaczuszka

21 stycznia 2016, 10:05

Hej,
mialam ostatnio okazje przetestowac karme dla kota whiskas saszetki i przysmaki. Bardzo polecam :) Moj kocurowaty byl zachwycony z tej karmy a zwlaszcza z przysmakow, ktore pochłonął momentalnie ;) Nie ma zadnych problemow zdrowotnych tak jak nieraz czytalam w opiniach o tej karmie. Serdecznie polecam ;)
Pozdrawiam,
Magdalena G.
kwaczuszka
Posty: 2
Rejestracja: 21 stycznia 2016, 13:12

21 stycznia 2016, 13:19

Hej,
mialam ostatnio okazje przetestowac karme dla kota Whiskas saszetki i przysmaki. Bardzo polecam :) Moj kocurowaty byl zachwycony z tej karmy a zwlaszcza z przysmakow, ktore pochłonął momentalnie ;) Nie ma zadnych problemow zdrowotnych tak jak nieraz czytalam w opiniach o tej karmie. Serdecznie polecam ;)
Łukasz Majchrowski

22 stycznia 2016, 20:05

Mój kot też testował karmę Whiskas i dla niego jak i dla mnie hitem okazała się karma Whiskas Anti-Hairball, oprócz tego, że zmniejszyła jego problemy z bezoarami to jest niezwykle smaczna, nie trzeba go namawiać do zjedzenia jej, wręcz sam się prosi o nią a w dodatku opakowanie jest super!
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

17 marca 2016, 06:48

To wszystko zrobiła karma w czasie testów? Coś niesamowitego.
Gimbo
Posty: 163
Rejestracja: 17 stycznia 2015, 09:47

17 marca 2016, 11:32

na takie posty wychwalające coś przez osoby z jednym czy dwoma postami na koncie szkoda w ogóle odpowiadać ;) od razu widać, że ściemniacze/pracownicy/klikerzy
Caterina91
Posty: 1
Rejestracja: 29 marca 2016, 13:41

29 marca 2016, 13:52

Właśnie dzisiaj odebrałam paczuszkę z karmą od Whiskas i z czystym sumieniem mogę polecić to jedzonko! Moje kociaki są niestety bardzo wybredne i nie zjedzą wszystkiego, co podsuwa im się pod pyszczki. Po wyjęciu i odpakowaniu karmy oba moje futrzaki przybiegły, wyczuwając chyba, że święci się sowita uczta. Próbowały zarówno suchej, jak i mokrej karmy z drobiem i to był strzał w 10! Mokra zasmakowała im szczególnie, ale oszukałam kociska z lekka, mieszając im obie w proporcjach niej więcej 70% mokrej i 30% suchej. Zajadały aż się kurzyło! Myślę, że częsciej będę wracać do karm Whiskas. Widząc jak bardzo smakują one moim zwierzakom, nie pozostaje mi nic innego, jak tylko kupować :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość