Ambasador karmy Whiskas

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

tyśka-miśka

08 kwietnia 2016, 14:45

Po raz kolejny możemy testować razem z moim kotkiem karmę Whiskas.Uwielbia suchą karme,która jest wzbogacona o dodatkową ilość pasztecików.Co do mokrej karmy uwielbia kurczaczka w galarecie.Wystarczy że wezmę saszetkę do reki a on już przy nogach się łasi jakby czuł że to właśnie to.
marti04
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwietnia 2016, 11:43

09 kwietnia 2016, 11:50

Hej :) Razem z moją kotką Sisi też zostałysmy ambasadorkami Whiskasa. Kici suche jedzenie bardzo smakuje - jej już od malucha. Testowane je z checią, zwłaszcza, że zawiera większą ilość pasztecików. Karma jest dostosowana do wieku Sisi - ma już 13 lat, zawiera odpowiednią ilość składników odżywczych i mikroelementów nieszbędnych w jej wieku. Dzięki suchej karmie oraz szaszetkom moja kotka nadal tryska energią i zdrowiem.
edka1309
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwietnia 2016, 09:52

11 kwietnia 2016, 09:57

My też testujemy karmę Whiskas. Moja kicia bardzo chętnie zjada suchą karmę otrzymaną w przesyłce. Wcześniej próbowaliśmy innych, ale w ogóle nie chciała jeść suchego. Ta bardzo jej odpowiada.
jeey

12 kwietnia 2016, 11:39

Moje koty również zostały szczęśliwymi testerami karmy Whiskas® ;)
Nowa receptura suchej karmy z większą ilością wyśmienitych pasztecików zdecydowanie przypadła im do gustu, szczególnie młodziakom,puste miseczki są tego najlepszym dowodem :) Natomiast mokre saszetki (szczególnie kurczak) są faworytem mojej czternastoletniej seniorki,która od najmłodszych lat jest karmiona Whiskasem - cały czas ma ochotę na zabawę, nawet teraz w podeszłym wieku, a sierść pięknie się błyszczy. Polecam, to naprawdę dobra karma. Gadżet do telefonu to fajna niespodzianka dla kociarzy ;)
basia1977
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 13:40

13 kwietnia 2016, 13:51

Jestem ambasadorka karmy Whiskas poprzez stronke wiemjakkarmic.pl. Kilka dni temu otrzymałam karme sucha oraz saszetki dla juniora. Przyznam,że byłam mile zaskoczona jak moja Fiona zaczęła pałaszowac najpierw saszetki poniewaz jest bardzo wybredna a mięsko jej bardzo smakowało. Wniosek nasuwa sie taki,że czasem warto zaryzykować i wypróbowac dobra karme za niewielkie pieniądze. Żadnych reakcji ubocznych nie było a moja Fiona była zachwycona dzisiaj przyszedł czas na test karmy suchej i również pozytywne zaskoczenie. Polecam.
Gimbo
Posty: 163
Rejestracja: 17 stycznia 2015, 09:47

14 kwietnia 2016, 07:33

o jakim mięsku piszesz Basiu?
kamilkakicia
Posty: 1
Rejestracja: 19 grudnia 2012, 19:55

14 kwietnia 2016, 09:39

Również mamy okazję testować karmę Whiskas. Nasza kotka testuje Whiskas 7+ paszteciki i jest bardzo zadowolona. Codziennie rano miauczy i pomrukuje abym jej nałożyła kolejną porcję :-) Kotka ma po niej błyszcząca sierść i jest bardzo zadowolona :-) Polecam wszystkim karme Whiskas 7
Lyra108

14 kwietnia 2016, 19:38

Ostatnio otrzymałam paczkę od Whiskas, z zawartością: jedno opakowanie suchej karmy dla Juniorów z kurczakiem i paczkę czterech saszetek z mokrą karmą dla Juniorów. Zaskoczyły mnie jej smaki: kurczak, jagnięcina, królik i wołowina, jeszcze wcześniej się nie spotkałam z nimi w przypadku tego rodzaju karmy, ale to dobrze, że firma stara się o zróżnicowanie produktów i mojej kotce smakuje zarówno sucha, jak i mokra karma ;)
ikowalska24
Posty: 3
Rejestracja: 19 listopada 2011, 21:12

14 kwietnia 2016, 22:28

Ja również wraz z moją kotka testuję karmę Whiskas.Wcześniej nie kupowałam karmy tej marki.Zauważyłam,że moja wybredna kotka bardzo chętnie ją zjada,jestem pewna,ze jej smakuje.Czytałam o zaletach tej karmy,o składzie i dobroczynnym działaniu na zdrowie kota.Potwierdzam to.Odkąd przeszłam na Whiskasa moja kotka przestała wymiotować co czasem jej się zdarzało i z dużym apetytem pochłania porcje karmy zarówno suchej jak i mokrej.Polecam.
Lyra108
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwietnia 2016, 22:43

14 kwietnia 2016, 22:47

Kilka dni temu otrzymałam paczkę od firmy Whiskas jako Ambasador. Były w niej: paczuszka suchej karmy dla Juniorów o smaku kurczaka i 4-pak saszetek z mokrą karmą dla Juniorów. Zdziwiło mnie zróżnicowanie w smakach, gdyż oprócz kurczaka była tam też wołowina, jagnięcina i królik. Ale to na plus: dobrze, że firma różnicuje smaki, dotąd dla kociąt spotykałam się jedynie z drobiem i rybą. Kotce smakuje zarówno karma sucha, jak i mokra :)
iwa118

19 kwietnia 2016, 18:34

Ja też jestem ambasadorem marki Whiskas. Mój kot testował karmę dla seniorów siedem plus. Pierwszą rzeczą jaką zauważyłam było to, że zjadł z apetytem całą nasypaną porcję a często jest tak, że grymasi i nie chce jeść. Kot nie ma większości zębów więc karma musi być w miarę miękka, żeby pogryzł. Akurat tutaj nie miał trudności. Po skończeniu karmy przysłanej do testowania kupiłam mu taką samą, bo widzę, że futro ma bardziej lśniące i sam chętnie zjada tę karmę.
iwa11

20 kwietnia 2016, 18:14

Mój kot też testował Whiskas 7 plus. Chętnie zjadał to co nasypałam i nawet nie mając wszystkich zębów potrafił m pogryźć karmę. Po skończeniu tego co przysłano kupiłam mu następne opakowanie. Myślę, że dla starszego kota karma jest odpowiednia. Futro jest bardziej lśniące i miękkie.
shawelka

20 kwietnia 2016, 19:43

Witam, razem z moją kotką Kuleczką bierzemy udział w projekcie "Wiem jak karmić". Otrzymałyśmy w paczce suchą karmę 1+ oraz 4 saszetki karmy mokrej - każda w innym smaku. Po otwarciu saszetki kotka nie mogła doczekać się, kiedy otrzyma karmę. Miseczka była wyczyszczona, aż błyszczała. Bardzo jej posmakowała również sucha karma.
#‎testkarmy‬, ‪#‎whiskas‬, ‪#‎twójkotkupowałbywhiskas‬, ‪#‎nowarecepturawhiskas‬
shawelka
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwietnia 2016, 16:41

21 kwietnia 2016, 16:47

Witam, razem z moją kotką bierzemy udział w projekcie "Wiem jak karmić". Otrzymałyśmy w paczce suchą karmę 1+ oraz 4 saszetki karmy mokrej - każda w innym smaku. Po otwarciu saszetki kotka kotka nie mogła doczekać się, kiedy otrzyma karmę. Miseczka była wyczyszczona, aż błyszczała. Bardzo jej posmakowała również sucha karma. :D
a qq

22 kwietnia 2016, 11:45

Chyba "Nie wiem jak karmić, dlatego podaje kotu Whiskas" ;)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość