Ambasador karmy Whiskas

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

lidzia004@wp.pl

29 marca 2016, 19:15

wlasnie moj kotek zjada sucha karme z wołowina whiskas. Karma bardzo mu smakuje. Muszę przyznac że przy dłuższym stosowaniu widac rezultaty. Sierść stała się błyszcząca i kotek wygląda zdrowo :)
gotszalk5@wp.pl

29 marca 2016, 23:20

mój Macius stracił niewiem nawet kiedy kilka zabkow w tym Kiełek, dlatego ucieszyłam się otwierając karmę mokrą i suchą Whiskas a tam kawałeczki mięsa i paszteciki tak miekkie że z łatwością mógł zjeść. Jest zwykle spokojny i nie woła o jedzenie tylko spi, lecz gdy je karmę whiskas i ma pusta miseczce woła o dokładkę.
MartynaiSisi

31 marca 2016, 14:34

Hej :) Moja kotka również została "ambasadorka" Whiskasa. Testujemy suchą karmę dla kotów powyżej 7 roku życia, ponieważ Sisi ma już 13 lat. Karma dostarcza odpowiednich dla jej wieku i potrzeb składników odżywczych. Jest wzbogacona o większą ilość pasztecików co ucieszyło moja kotke. Sisi zna również inne od dawna inne produkty Whiskas tj. szaszetki, puszki. Dzięki szerokiej gamie produktów tej firmy zachowała wigor i chęć zabawy małego kociaka oraz zdrowie.
titinkaaa

31 marca 2016, 17:51

Dzięki akcji Wiem Jak Karmię mogę wraz z moim pupilem testować karmę Whiskas.Mój kotek jest niestety bardzo wybredny i byle czego nie chce jeść.Różne marki karmy zarówno mokrej i suchej próbowałam mu podawać ale tylko powącha,skubnie i odchodził.Whiskas naprawdę mu smakowało!!!Tak się cieszył jak niosłam mu karmę jakby wiedział że to jest to co lubi.Nie wiem może to jego instynkt :)
albedo
Posty: 1
Rejestracja: 31 marca 2016, 18:57

31 marca 2016, 19:05

Mój kot po raz kolejny testuje karmę whiskas. Karma sucha wybitnie przypadła mu do gustu jak tylko pojawia się ona w misce kot przystępuje do konsumpcji z głośnym mruczeniem. Karmę mokrą tez oczywiście bardzo lubi- w szczególności tę z kurczakiem. Musze przy tym wspomnieć, że mój mruczek jest raczej wybredny i raczej niechętnie je mokre karmy. Spośród karm suchych lubi trzy gatunki w tym whiskasa :).
e-l-a-n
Posty: 5
Rejestracja: 31 marca 2016, 20:30

31 marca 2016, 20:34

My również testujemy nową karmę Whiskas wzbogaconą o większą ilość pasztecików z mięsem - kot jest zachwycony - nie może oderwać się od miseczki. Bardzo przypadła mu do gustu ta karma więc pewnie będziemy musieli się w nią zaopatrzyć jak najprędzej. Saszetki z mięsem od zawsze są numerem jeden także kot nie może doczekać się kolejnej ;)
Anna1112

02 kwietnia 2016, 14:56

Witam, moje koty również testują karmę Whiskas i są bardzo zadowolone, a sierść im bardziej błyszczy. :)
koliniu
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwietnia 2016, 22:34

02 kwietnia 2016, 22:43

Mój kotek też testuje karmę Whiskas ,bardzo mu smakuje i sucha i saszetki .
daniel w

03 kwietnia 2016, 14:00

Wiele się naczytałem opinii o karmach Whiskas, od czasu do czasu sięgam po saszetki karmy Whsikas.
Jak na moje oko karma ładnie pachnie ( porównując z karmą wyprodukowana dla sieciówek ) i ma dosć dobrą konsystncję.
Moj kotek jest z gatunku tych wybrednych a Whiskas zjada do końca póki miska nie jest czysta .
Ma ładną sierść, nie ma problemówżołądkowych , jest aktywny i wciąż skory do zabawy.
Mojemu kociakowi ta karma służy .usmiech.gif
Leos

03 kwietnia 2016, 17:14

Witam! My również testujemy nowego Whiskasa z większą ilością pasztecików i mój kociak jest nią zachwycony. Zawartość miski znika momentalnie. Leon po whiskasie nie ma problemów gastryczny co zdarzało się po innych bardzo polecanych karmach. Z czystym sumieniem wszystkim kociakom Leon poleca Whiskas!!!
natalenka1988

04 kwietnia 2016, 13:51

Tez jestem szczęsciara w raz z moimi kociakami testu karmy whiskas. moje koty sa takie ze lubia kazdy produkt z gamy whiskaksu. mam dwa koty .. jedna to jest kotka Fifi no swoje latka ma cos kolo 4 lat i kocurek Mefi ten to na dzien dzisiejszy nie ma jeszcze roku.. i jak jedzenie robie to musze na dwa dzielic zeby jeden drugiemu nie przeszkadzal .. ale powiem ze uwielbiaja saszetki z mokra karma jak i sucha karme .. melko niestety im nie podchodzi
edka1309

06 kwietnia 2016, 09:25

Testujemy karmę Whiskas w programie Wiem jak karmić. Moja kicia jest dość wybredna i nie każda karma jej smakuje. Mam wrażenie, że sama wie co jest dla niej dobre. Karma sucha junior z pasztecikami bardzo jej posmakowała, wcześniej nie bardzo chciała jeść suchą karmę. To samo dotyczy karmy mokrej. Bardzo chętnie zjada. Polecamy.
Gość

07 kwietnia 2016, 11:41

Witam :)
Moje kotki również miały okazję testowania karmy marki Whiskas saszetki i przysmaki. Nigdy wcześniej nie kupowałam im tej karmy. Mimo iż są wybredne, zjadły ją ze smakiem. Polecam :) #testkarmy
Oliwia1238

07 kwietnia 2016, 14:28

Bardzo polecam karmę Whiskas :) Dostałam ją do przetestowania i jestem zachwycona! Moja kotka nie ma już problemów z jedzeniem ponieważ karma bardzo jej smakuje :D Nie ma również problemów z kulami włosowymi odkąd podaję jej karmę Whiskas. Bardzo ważne też dla mnie było, aby jadła suchą karmę a Whiskas okazał się strzałem w dziesiątkę również w tej kwestii. Jak dla mnie super!
Awatar użytkownika
karaa007
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwietnia 2016, 12:24

08 kwietnia 2016, 13:37

Witajcie :)
Chciałabym się podzielić obserwacjami na temat mokrej karmy Whiskas otrzymanej w ramach programu. Mój kot - Maciej rasy Neva Masquarade (Syberyjski) jest w wieku nie przekraczającym 1 roku. Przed tym, jak trafił do mnie był żywiony Royalem (odmiana weterynaryjna), który mu bardzo przypadł do gustu. W momencie, kiedy Maciek trafił do nas kontynuowaliśmy karmienie Royalem, gdyż na inną karmę nie chciał spojrzeć. Jednak w chwili otrzymania pakietu Whiskas nastąpił przełom w żywieniu. Na pierwszy ogień poszły saszetki i o dziwo z pozytywnym rezultatem. Zawartość została pochłonięta w ekspresowym tempie, a miska z saszetką (a właściwie jej brakiem) wędrowała po całym pomieszczeniu. Skład mokrej karmy Whiskas jest dość przyzwoity - jedynie czego się obawiałam to rewolucji w kuwecie w wyniku pojawienia się "nowości". Na szczęście obeszło się bez większego zamieszania i ekscesów z strony kociaka :) :) Kolejna saszetka spisała się również na medal - pod względem spożycia, jak i kuwetkowych spraw :D Także z całą pewnością mogę polecić mokrą karmę Whiskas dla młodziutkich kotów :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość