Zrozumieć psa. Pomoc w szkoleniu.

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Andyy
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwietnia 2021, 22:17

03 kwietnia 2021, 22:28

Witam serdecznie,

Od kilku lat jestem właścicielem uroczego posokowca bawarskiego, jesteśmy bardzo do siebie przywiązani. Moim celem jest zdobycie wiedzy która pozwoli mi na szkolenie psa i najważniejsze aby bardziej go zrozumieć. W tym celu bardzo proszę o pomoc od czego mam zacząć swoją naukę. Czy możecie mi polecić wartościowe książki lub kanały na YT z których mogę uczyć się i naprowadzić mnie na dobrą ścieżkę do nauki? Zdecydowanie preferuje książki w języku polskim. Szukałem informacji na swoją rękę najpierw oglądałem różne materiały na YT i w wielu kwestiach zauważyłem odmienne zdania dlatego bardzo proszę o pomoc i polecenie ciekawych książek i kanałów na YT z których uzyskam wiedzę. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie
stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

06 kwietnia 2021, 09:45

Cześć, wydaje mi się, że warto sięgnąć po różnego rodzaju poradniki specjalistyczne. Z pewnością pomocne również okażą się filmiki obecnych właścicieli, osób które mają doświadczenie z rasą. Znajdź po prostu źródło informacji, które najbardziej Tobie odpowiada - każde będzie dobre
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

13 kwietnia 2021, 09:20

Andyy pisze:
03 kwietnia 2021, 22:28
Witam serdecznie,

Od kilku lat jestem właścicielem uroczego posokowca bawarskiego, jesteśmy bardzo do siebie przywiązani. Moim celem jest zdobycie wiedzy która pozwoli mi na szkolenie psa i najważniejsze aby bardziej go zrozumieć. W tym celu bardzo proszę o pomoc od czego mam zacząć swoją naukę. Czy możecie mi polecić wartościowe książki lub kanały na YT z których mogę uczyć się i naprowadzić mnie na dobrą ścieżkę do nauki? Zdecydowanie preferuje książki w języku polskim. Szukałem informacji na swoją rękę najpierw oglądałem różne materiały na YT i w wielu kwestiach zauważyłem odmienne zdania dlatego bardzo proszę o pomoc i polecenie ciekawych książek i kanałów na YT z których uzyskam wiedzę. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie
Cześć! :)
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tresura psa jest wymagająca, czasochłonna, ale niezwykle potrzebna. Dlatego na naszym blogu znajdziesz poradnik Co warto wiedzieć o psim treningu? Dzięki niemu dowiesz się na co zwrócić uwagę podczas planowania i prowadzenia psiego szkolenia.
Znajdziesz tam kilka cennych wskazówek, które pomogą ci osiągnąć zamierzony sukces.
Zapraszamy do lektury! :)

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/co-warto-wiedziec-o-psim-treningu/
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość