Złe Zachowanie

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Kocham Psy.pl
Posty: 1
Rejestracja: 14 października 2014, 19:44

14 października 2014, 20:22

Witam, chciałam poprosić Was o radę. Mój problem, to złe zachowanie mojego psa. Nie słucha komend takich jak na przykład : Zostaw lub zejdź, inne, nie są problemem, ważne jest dla mnie jego dobro, a największy problem jest z spacerami. Gdy wchodzimy na spacer, jest on bardzo niegrzeczny... Skacze, łapie za smycz, gdy był mały nie było z tym problemów...
anosh
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwietnia 2015, 07:04

15 kwietnia 2015, 07:07

Mam parę spraw. Mianowicie:
1. Mój pies boi się zostawać sam w domu ("płacze", podkopuje łapami pod drzwi, zaczyna gryźć np. buty).
2. Od pewnego czasu jest strasznie agresywny, reaguje głównie na psy większe od niego. Rzuca się i gryzie, dzieje się tak od ok 3-4 tygodni (nie rzuca się na ludzi)
3. Na spacerach kiedy jest spuszczony, czasem nie chce wracać. Parę razy zdarzyło się, że odprowadził innego psa pod blok a potem dopiero wrócił.
____________________
Agutek20
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2016, 15:52

21 stycznia 2016, 10:40

Moja ukochana sunia owczarek ma jedna konkretną wadę ciągnie na schodach szczególnie jak wychodzi na spacer i nie wiąże się to z tym, że jej się "już spieszy". Ma juz 9 lat i nic się w tym temacie nie zmienia, mimo stosowania różnych zachęt. Czy macie jakies pomysły?
iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

04 września 2020, 11:28

Mój owczarek niemiecki (8 miesięcy) jest trochę niegrzeczny. Co prawda to nadal szczeniak, ale mimo prób nie potrafię oduczyć go wyskakiwania na ludzi. Robi to już zdecydowanie rzadziej niż na początku, ale chciałabym żeby nie robił tego wcale. Ktoś mógłby mi doradzić w tej kwestii? Da się to zrobić samemu czy lepiej skorzystać z pomocy osób zajmujących się tym profesjonalnie?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość