Złe Zachowanie

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ODPOWIEDZ
Kocham Psy.pl

14 października 2014, 20:22

Witam, chciałam poprosić Was o radę. Mój problem, to złe zachowanie mojego psa. Nie słucha komend takich jak na przykład : Zostaw lub zejdź, inne, nie są problemem, ważne jest dla mnie jego dobro, a największy problem jest z spacerami. Gdy wchodzimy na spacer, jest on bardzo niegrzeczny... Skacze, łapie za smycz, gdy był mały nie było z tym problemów...
anosh

15 kwietnia 2015, 07:07

Mam parę spraw. Mianowicie:
1. Mój pies boi się zostawać sam w domu ("płacze", podkopuje łapami pod drzwi, zaczyna gryźć np. buty).
2. Od pewnego czasu jest strasznie agresywny, reaguje głównie na psy większe od niego. Rzuca się i gryzie, dzieje się tak od ok 3-4 tygodni (nie rzuca się na ludzi)
3. Na spacerach kiedy jest spuszczony, czasem nie chce wracać. Parę razy zdarzyło się, że odprowadził innego psa pod blok a potem dopiero wrócił.

21 stycznia 2016, 10:40

Moja ukochana sunia owczarek ma jedna konkretną wadę ciągnie na schodach szczególnie jak wychodzi na spacer i nie wiąże się to z tym, że jej się "już spieszy". Ma juz 9 lat i nic się w tym temacie nie zmienia, mimo stosowania różnych zachęt. Czy macie jakies pomysły?
ODPOWIEDZ