"zakochany" pies

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Evievie95
Posty:1
Rejestracja:19 kwietnia 2024, 14:08

19 kwietnia 2024, 14:19

Dzień dobry, proszę o radę. Mam psa rasy Husky, ma 12 lat. Mieszkam w domu, pies biegał sobie dotychczas normalnie po podwórku pod domem, dom mamy ogrodzony. Niestety niedawno przyszła do niego suczka z cieczka mieszkająca niedaleko nas. Suczka jest tak mała, że bez problemu przecisnęła się przez przęsła w bramie i się "zabawiała" z naszym psem. W każdym razie oboje z narzeczonym byliśmy wtedy w pracy i nie wiem jak długo to trwało. Później kilka razy jeszcze przyszła. Po naszej interwencji przestała ale od tego czasu nasz pies wariuje. Nie chce być w domu, piszczy, leży cały czas pod bramą, nawet na deszczu. Dodatkowo nie je, nawet nie cieszy się już na nasz widok. Jakby cały czas czekał na tą suczkę. Od paru dni go obserwuje cały czas i na szczęście ona już nie przychodzi. Tylko że nasz pies już tak od tygodnia tak się zachowuje i nie wiem jak mu pomóc. Czy ktoś mógłby coś poradzić?? Dziękuję z góry za pomoc
Vet4u
Posty:737
Rejestracja:08 lipca 2022, 18:43

22 kwietnia 2024, 11:00

Dzień dobry,
Warto byłoby udać się do lekarza weterynarii, który będzie mógł zaproponować preparaty wyciszające.

Pozdrawiam,
Vet4u
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości