Starszy pies sam w domu

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Ciasteczkoo
Posty: 1
Rejestracja: 18 grudnia 2021, 19:18

18 grudnia 2021, 19:35

Witam.
Mam 15-letniego psa i od jakiś 2-3 miesięcy mam problem, zaznaczę, że wcześniej nie było, takiego problemu od małego zostawał sam, w domu i nic nie robił, teraz jak zostaje sam, w domu to wszystko niszczy, jeżeli zostaje, otwarty pokój albo łazienkę wszystkie rzeczy rozwala i sika, nawet pogryzł mi kosz i wąż od pralki, teraz zostaje tylko na przedpokoju, ale również wszystko niszczy, potrafi nawet szuflady otworzyć od komody i wyciągnąć wszystko, w kuchni mam plandekę, żeby nie wchodził do niej, to zaczął ja gryźć, i oczywiście jak jest sam to sika. Od 1.5 miesiąca dostaje ziołowe uspokajacze kalmvet i do tego hydroksyzynę 2 razy dziennie, ale to nic nie pomaga czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać , bo już nie mam siły, , Przez to stracił już 4 zęby z przodu i ma nos za każdym razem poraniony. :cry:
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

22 grudnia 2021, 12:50

Dzień dobry, prosze udać się do weterynarza i poprosić o mocniejsze leki równocześnie udać się również z nim do behawiorysty który znajdzie odpowiednią przyczynę.

lek.wet Karolina Miechowska
JJanka
Posty: 75
Rejestracja: 21 maja 2021, 07:54

31 grudnia 2021, 12:08

KOniecznie umów się do behawiorysty i profesjonalnego tresera psów. Takie zachowania można wyuczyć psa. Oczywiście leki pomogą, no ale trening przede wszystkim
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość