skowyczenie...

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ODPOWIEDZ
guucio8

30 sierpnia 2013, 08:12

Witam. Mam problem z Fioną ( kundel ) a mianowicie przybłąkała się ona do nas pare dni temu, i trzymamy ją na dworze w ogrodzeniu. Cały czas skowycze, a kiedy do niej wejdę, cieszy się i wskakuje mi na kolana. Gdy ją wypuszczam na dwór w nocy biega i susa z drugim naszym pieskiem, a właściwie seniorem pieskiem ( kundel: Pikuś ). Mam podejrzenia, że to jest chyba piesek domowy, bo jak wchodze do domu to odprowadza mnie pod same drzwi i chce się wepchnąć do środka.
O wzięciu do domu nie ma mowy. Moje pytanie brzmi:
Co zrobić, by przestała skowyczeć??? :(
FIONA, PIKUŚ i LOCZEK - moje psie szczęścia
szarada

30 sierpnia 2013, 13:52

Zacząć,trzeba od ogłoszeń, bo może się zagubiła i teskni za swoim opiekunem,powiadomic najbliższy schron.
Jeśli wyrzucona, to zadbać,by na dworze miała odpowiednie schronienie,zbliża sie mokra jesień i zima. odwiedzić wet.odrobaczyć i tp., dowiedzieć się,czy pies może być zimą na zewnątrz, bo nie każdy może,jeśli tak ,przyzwyczai się i przestanie skuczeć, lepsze to niż schron, jesli bedzie odpowiednio zaopiekowana.
guucio8

30 sierpnia 2013, 15:17

Napewno jej nie oddam. Ona skowycze bo chce towarzystwa. Mamy drugiegio psa ale on ma ją w d*pie. Ma bardzo dobrą budę, więc nie zmarznie, a zimą wyłoże jej budę słomą ;) No więc jak zrobić, żeby przestała skowyczeć?
Seiti

30 sierpnia 2013, 15:39

Najpierw ogłoszenia bo ktoś może rozpaczliwie jej szukać.
''Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia"
"Jestem Słońcem. Choćby nie wiem jak silny sztorm mnie przysłonił, chmury w końcu się rozejdą. A ja znowu będę świecić."

Obrazek
guucio8

30 sierpnia 2013, 20:42

Ok no dobra, jutro dam ogłoszenia, może sie znajdzie właściciel
Seiti

30 sierpnia 2013, 20:59

Przeszukaj ogłoszenia z Twojej okolicy, ja tak zrobiłam gdy znalazłam kotkę i okazało się, że jej pani szukała jej z niesłabnącą nadzieją. Odebrała ją zapłakana.
Jeśli właściciel jej nie znajdzie wtedy stwórz psu odpowiednie warunki.
"Jestem Słońcem. Choćby nie wiem jak silny sztorm mnie przysłonił, chmury w końcu się rozejdą. A ja znowu będę świecić."

Obrazek
JanuszStal

26 marca 2014, 23:18

są odpowiednie obroże które kiedy pies skowyczy puszcząją umpuls elektryczny pozdrawiam
Seiti

28 marca 2014, 09:47

JanuszStal pisze:są odpowiednie obroże które kiedy pies skowyczy puszcząją umpuls elektryczny pozdrawiam
Jesteś krypto miłośnikiem zwierząt?

Obrazek
felala

21 maja 2014, 16:48

Niektórym taki impuls by się przydał aby zaczęli myśleć :)
ODPOWIEDZ