Pytanie dotyczące trenerów psów

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

shokabeln
Posty:2
Rejestracja:03 lutego 2024, 06:48

03 lutego 2024, 07:36

Tak więc nasz owczarek niemiecki ma już 5 miesięcy. Umie siadać, siadać, wstawać, może zostać na chwilę, ale jest nad czym pracować.

Robiłem to sam, bez żadnego wcześniejszego doświadczenia, więc idzie to bardzo powoli. W związku z tym chciałem uzyskać pomoc/wskazówki profesjonalisty. Jednak napotykam wiele OGROMNYCH problemów.

Na początek WIELE miejsc wymaga, abyś zakwaterował swojego psa na pokład. Twarde podanie. Miałem w miarę możliwości zaangażować się w jego szkolenie. Po drugie, wielu trenerów chce uczyć psa za mnie, a potem pokazać mi, jak go uczyli. Nie jestem pewien, czy jest to norma, ale nadal wydaje się to w większości niepożądane. Trzecią rzeczą, którą widzę, jest to, że większość trenerów/firm chce przeprowadzić konsultację/ocenę i pobrać opłatę w wysokości od 50 do 200 dolarów za samo spotkanie z moim psem i rozmowę o opcjach programu?

Czy to normalne?? Czy to ja jestem tutaj szalony?? Czy mam wygórowane oczekiwania wobec trenerów psów? Czy muszę po prostu dalej trenować go w wolnym i stałym tempie?
shokabeln
Posty:2
Rejestracja:03 lutego 2024, 06:48

08 lutego 2024, 09:54

shokabeln pisze:
03 lutego 2024, 07:36
Tak więc nasz owczarek niemiecki ma już 5 miesięcy. Umie siadać, siadać, wstawać, może zostać na chwilę, ale jest nad czym pracować.

Robiłem to sam, bez żadnego wcześniejszego doświadczenia, więc idzie to bardzo powoli. W związku z tym chciałem uzyskać pomoc/wskazówki profesjonalisty. Jednak napotykam wiele OGROMNYCH problemów.

Na początek WIELE miejsc wymaga, abyś zakwaterował swojego psa na pokład. Twarde podanie. Miałem w miarę możliwości zaangażować się w jego szkolenie. Po drugie, wielu trenerów chce uczyć psa za mnie, a potem router login 192.168.l.l.link/ pokazać mi, jak go uczyli. Nie jestem pewien, czy jest to norma, ale nadal wydaje się to w większości niepożądane. Trzecią rzeczą, którą widzę, jest to, że większość trenerów/firm chce przeprowadzić konsultację/ocenę i pobrać opłatę w wysokości od 50 do 200 dolarów za samo spotkanie z moim psem i rozmowę o opcjach programu?

Czy to normalne?? Czy to ja jestem tutaj szalony?? Czy mam wygórowane oczekiwania wobec trenerów psów? Czy muszę po prostu dalej trenować go w wolnym i stałym tempie?
I got this,...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości