Psi trening

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

24 sierpnia 2021, 10:04

Cześć wszystkim. Zdecydowaliśmy w domu o adopcji psa. zastanawiamy się jak dobrze zająć się psi treningiem. Macie jakieś sprawdzone sposoby i wskazówki?
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

25 sierpnia 2021, 10:18

Witaj!
Prawidłowo przeprowadzony psi trening to gwarancja nauki prawidłowych zachowań i tego, że Twój pies będzie umiał zachować się nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji (nie wspominając już o atrakcyjnych i świetnych sztuczkach)!
W związku z tym jego odpowiednie zaplanowanie ma znaczenie bardzo duże. Jeśli nie wiesz, jak dokładnie przeprowadzić psi trening możesz zajrzeć na naszego bloga. W poradniku Co warto wiedzieć o psim treningu? znajdziesz potrzebne informacje o tym, jak zaplanować i przeprowadzić psi trening.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/co-warto-wiedziec-o-psim-treningu/
Zapraszamy do lektury!

KrakVet.pl
blake111
Posty: 90
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 14:11

27 sierpnia 2021, 08:08

przede wszystkim konsekwencja i sumienność i systematycznośc. Pieskowi musisz poświęcać dużo czasu, wtedy nauczysz go prawidłowych zachowań ;)
ka_mila1
Posty: 65
Rejestracja: 07 lipca 2021, 08:19

01 września 2021, 10:24

Dobrym sposobem jest najpierw trochę teorii i później praktyka. Ja najpierw czytałam, oglądałam różne filmiki na YouTube i wtedy ta nauka pieska była jakaś łatwiejsza :D Ciekawy jest poradnik krakvetu -

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/co-warto-wiedziec-o-psim-treningu/
dowiedxiałam się z niego wiele potrzebnych rzeczy, które przełożyły się na efektywność treningów
maczek1
Posty: 72
Rejestracja: 02 czerwca 2021, 07:47

02 września 2021, 07:30

pooglądaj filmiki instruktażowe na youtube, poczytaj poradniki (w krakvecie mają kilka ciekawych i pomocnych). I stosuj wskazówki. Dzięki temu trening będzie jeszcze bardziej łatwiejszy niż CI się wydaje, a dodatkowo bardziej owocny ;)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość