Problem z pieskiem

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Seiti

11 marca 2013, 11:05

Obawiam się problemów z socjalizacją. Weź mu kaganiec dobierz albo szelki. Alien stróżująco- obronny, tropiący. Myślicie, że byłby na liście "psów uznanych za agresywne"? W sumie nie jest psem, ale kto wie...;) Hodowla lekka też by nie była.
To temat nam odszedł w nieoczekiwanym kierunku.

Trzymanie psa na zewnątrz ma jeszcze jeden minus- jak kogoś chapnie, mimo, że ten ktoś wlazł nam na posesje, narobimy sobie niezłego bigosu.
''Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia"
"Jestem Słońcem. Choćby nie wiem jak silny sztorm mnie przysłonił, chmury w końcu się rozejdą. A ja znowu będę świecić."

Obrazek
89ola

11 marca 2013, 11:15

e tam zaraz powstały by pseudo Obcych, łączono by je z rotkami, pudlami, onkami i za 10lat po ulicy chodziły by 10kg chorowite "Obcyki" karmione zbożowym pedigree :twisted:
no i były by na tyle pospolite że w każdym wieżowcu były by co najmniej 3takie
Snedronningen

11 marca 2013, 11:41

Ola, kastrowałybyśmy przed wydaniem. My sobie sprowadzamy to i my tylko hodujemy.
A tak włąściwie to one trochę jak mrówki i tylko "Matka Obcy" wydaje potomstwio na świat, więc jakby nikt inny nie miał matki to by i obcych nie miał. A do tego zaraz nas stąd wyrzucą za offy i zaśmiecanie tematu pierółkami.
Only those who greatness see in little things are happy in their ways
89ola

11 marca 2013, 16:14

To prawda, tak zaśmieconego wątku jeszcze nie widziałam ale co tam warto było dla takich przemyśleń :mrgreen:
Co do obcego-to racja zapomniałam że tylko matka może się rozmnażać. ale to bez znaczenia skoro nie potrafię stanowczo i konsekwentnie wychować mieszańca berneńczyka to taki obcy zjadłby mnie zanim wypowiedziałabym jego imię :?
co najwyżej mogłabym mieć ten wcześniejszy rozwój obcego-ośmiornicę z mackami co przykleja się do twarzy.
włamujesz się komuś do domu a tu nagle coś przykleja ci się do twarzy :twisted:
Seiti

12 marca 2013, 11:40

A można te nasze posty jakoś przenieś do tematu "Takie tam różniaste sprawy"? Przyznam szczerze, że dyskusja o obcych wyszła pierwsza klasa. Autorze tematu wybacz.
''Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia"
"Jestem Słońcem. Choćby nie wiem jak silny sztorm mnie przysłonił, chmury w końcu się rozejdą. A ja znowu będę świecić."

Obrazek
mironbe

19 marca 2013, 20:14

Trzymanie psa w piwnicy? Po co takiej osobie w ogóle pies? 2letnie dziecko też będziesz trzymać w piwnicy? Dla jasności dorosły pies jest na poziomie rozwoju emocjonalnego dwulatka.
ODPOWIEDZ