Pies piszczy i drapie drzwi

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

bvjno
Posty: 2
Rejestracja: 25 lutego 2021, 14:31

25 lutego 2021, 14:41

Witam, 4 lata temu natknelam sie na pieska przybłędę. Był jeszcze szczeniakiem i do niedawna nie było problemu z drapaniem drzwi, w dzien i noc przebywal na podwórku. Jednak od chwili kiedy nastaly nas mroźne zimy wpuszczalam pieska do domu. Teraz jest juz cieplej wiec spi na dworze, ale zaczal strasznie drapac drzwi i piszczec, jakby przyzwyczail sie do bycia w domu i strasznie probuje wymusic, aby go wpuszczac. Jak go tego oduczyc? Dodam, ze piesek czesto jest wpuszczany do domu, praktycznie codziennie, ale ostatnio chce przesiadywac w nim caly dzien i noc i nie ma zamiaru wychodzic... Co mogę zrobić, aby przestal? :|
orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

26 lutego 2021, 08:22

bvjno pisze:
25 lutego 2021, 14:41
Witam, 4 lata temu natknelam sie na pieska przybłędę. Był jeszcze szczeniakiem i do niedawna nie było problemu z drapaniem drzwi, w dzien i noc przebywal na podwórku. Jednak od chwili kiedy nastaly nas mroźne zimy wpuszczalam pieska do domu. Teraz jest juz cieplej wiec spi na dworze, ale zaczal strasznie drapac drzwi i piszczec, jakby przyzwyczail sie do bycia w domu i strasznie probuje wymusic, aby go wpuszczac. Jak go tego oduczyc? Dodam, ze piesek czesto jest wpuszczany do domu, praktycznie codziennie, ale ostatnio chce przesiadywac w nim caly dzien i noc i nie ma zamiaru wychodzic... Co mogę zrobić, aby przestal? :|
Hej! u mnie (mam owczarka niemieckiego) był podobny problem. Piesek nie chciał wychodzić z domu prawie w ogóle, jakby się bał że już nigdy do niego nie wejdzie :D Kupiliśmy mu nowe zabawki i podziałało. Najbardziej spodobała mu się gumowa kostka (tylko my mamy niebieską)

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-8963-TRIXIE-Hantelek-winylowy-19cm-3362.html

Nie rozstaje się z nią nawet na krok :D może spróbuj mu pokazać jakieś zabawy na polu, żeby kojarzyło mu się to z przyjemnością a nie karą
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

26 lutego 2021, 09:23

bvjno pisze:
25 lutego 2021, 14:41
Witam, 4 lata temu natknelam sie na pieska przybłędę. Był jeszcze szczeniakiem i do niedawna nie było problemu z drapaniem drzwi, w dzien i noc przebywal na podwórku. Jednak od chwili kiedy nastaly nas mroźne zimy wpuszczalam pieska do domu. Teraz jest juz cieplej wiec spi na dworze, ale zaczal strasznie drapac drzwi i piszczec, jakby przyzwyczail sie do bycia w domu i strasznie probuje wymusic, aby go wpuszczac. Jak go tego oduczyc? Dodam, ze piesek czesto jest wpuszczany do domu, praktycznie codziennie, ale ostatnio chce przesiadywac w nim caly dzien i noc i nie ma zamiaru wychodzic... Co mogę zrobić, aby przestal? :|
Cześć!
Żeby piesek przestał się tak zachowywać warto poświęcić mu dużo czasu. Wspólne zabawy, spędzanie czasu mogą okazać się bardzo pomocne i przynieść oczekiwany rezultat. Warto wyposażyć się w nowe zabawki lub akcesoria, które umilą wam wspólnie spędzany czas. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zabawek, które z pewnością spodobają się Twojemu podopiecznemu. Nasi klienci pokochali wszystkie piszczałki i piłeczki - Ty też musisz ich spróbować

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-dla-psow_Zabawki-dla-psow-32902.html
Zapraszamy do naszego sklepu!

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość