Ogar polski - potrzebne informacje pilnie

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

haskii1337
Posty: 1
Rejestracja: 08 listopada 2018, 20:14

08 listopada 2018, 20:15

Witam serdecznie, kilka dni temu kupiłem psa rasy Ogar Polski, prawdę mówiąc wcześniej nic nie czytając o tej rasie :/ Mam z nim kilka problemów, co prawda jest to szczeniak i mam go tylko kilka dni, ale mam nadzieję, że to przejdzie, a mianowicie boi się wszystkiego, a najbardziej jazdy samochodem. Boi się innych psów, nawet innych szczeniaczków mniejszych od niego ( ten psiak ma 3 miesiące ), jak usłyszy, że jakiś pies zaszczeka to od razu ucieka do domu, również nie chce godzić i boi się chodzenia na smyczy, ale najbardziej to ma lęk przed jazdą samochodem, strasznie wymiotuje oraz załatwia się w samochodzie, a z pyska leci mnóstwo śliny... Czy ktoś miał ogara polskiego i może coś o nim opisać, czy podobne objawy na początku miał i czy to przejdzie z czasem? Jak wiadomo pies myśliwski to musi sporo jeździć samochodem, dlatego martwi mnie to... Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.. 
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość