Niegrzeczny bokser

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Jimmas

10 czerwca 2015, 19:20

mam 9 misisęcznego bokserka -cudo,ale gdy wychodzę z domu zrywa narzytę na kanapie,odchyla dywan i gryzie wszystko co jest z drewna, Ma karmę Royala,O kapciach i pilocie nie wspomnę ,Pomózcie mi
sqor
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2008, 14:57

22 września 2015, 12:08

Boksery często tak mają, że nie lubią zostawać same. Najlepiej przyzwyczajać małymi kroczkami. Zostawiać go na chwilę samego zamkniętego w pokoju i za moment wracać. Jeśli był grzeczny nagrodzić za to. Potem na chwilę zostawić go samego w mieszkaniu, ale także za moment wrócić i nagrodzić. Na początku musi czuć, że nie zostaje sam, że za chwilę ktoś wróci. Systematycznie wydłużać czas nieobecności i nagradzać po powrocie jeśli był grzeczny.
Farnesse
Posty: 3
Rejestracja: 25 września 2015, 22:06

25 września 2015, 22:10

To chyba domenach większości tych piesków. Ja miałam dwa boksie i również sporo napsociły kiedy nie było mnie w domu. Pomocny może być przed wyjściem z domu solidny spacer, ale taki naprawdę porządny, żeby psiak się wybiegał i wyszalał. Bokser tu wulkany energii, a młode to już w ogóle :)
Tomek Kasiak
Posty: 45
Rejestracja: 19 września 2015, 19:55
Lokalizacja: Warszawa

10 października 2015, 17:23

kup mu zabawki do gryzienia, wiadomo młody to wszystko łapie ;p
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość