Mój pies wybrał sobie innego właściciela

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Jasper

17 lipca 2018, 12:37

Witajcie. Jest to dla mnie dość dziwna sytuacja. Od 3 miesięcy mam psa mix owczarka z husky. Pies obecnie ma 7 miesięcy. Od samego początku miał tendencję do obskakiwania i "kochania" innych ludzi. Bardzo rzadko reaguje na swoje imię, mnie praktycznie nie słucha. Nawet nie podnosi wzroku gdy go wołam. Spełniam jego codzienne potrzeby jak spacery, wybieganie się, zabawy, uczenie komend, glaskanie. Również to ja jestem ta osoba która w razie czego zabroni niszczenia rzeczy lub nadmiernego skakania. Zauważyłam że pies zawsze mnie wita ale z mniejszym entuzjazmem. Historia wlasciwa: wyjechalam na 3 dni. Wróciłam ale z kuzynka która ma zostać zostać nami przez cały tydzień. Ona pierwsza wysiadla z auta i pies od razu do niej podbiegl jakby jej nie widział milion lat ( a widział ja tylko raz jak kiedyś przyszła ze swoją suczka ). Ze mną sie nawet nie przywitał. Ignoruje mnie od wczoraj a z kuzynka spędza kada wolna chwilę i za nią piszczy. Gdy tylko ja widzi albo słyszy to pędzi bez zastanowienia. Idealnie reaguje na zawołanie i wtula się w nią. Nie wiem co sie stało ale jestem zaniepokojona bo ja na moim psie nie robię żadnego wrażenia, szuka tylko jej... poradzcie coś proszę
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość