Mój Pies i Sąsiadka

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ola1992
Posty: 2
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 10:30

06 stycznia 2011, 10:40

Hej. Mam mały problem z moim psiakiem. Ma 7 miesięcy i jest rasy Syberian husky. To mój pierwszy pies szczeniak :D Często z nim wychodzę, jest wybiegana i bardzo grzeczna. Mam tylko jeden mały problem. Za ścianą mieszka moja sąsiadka, która ma kundelka. Mój pies tak go lubi, z wzajemnością, że gdy moja sąsiadka wychodzi z nim na dwór to mój pupil chcę rozerwać drzwi. Rozumiem że się lubią ale irytujące jest jak mam dzień wolny a ona o 6 rano mi robi pobudkę nie dlatego że chcę na dwór tylko dlatego że jej kolega wychodzi. To samo jest wieczorem. Przyjdzie z dwu godzinnego spaceru a jak usłyszy swojego kolegę to mało drzwi mi nie wyważy. Na początku mnie to śmieszyło ale teraz denerwuje. Jest na to jakiś sposób??
mg
Posty: 519
Rejestracja: 20 października 2008, 18:11
Lokalizacja: Katowice

06 stycznia 2011, 16:35

Oczywiście, że jest sposób.

Ale najpierw TY wymyśl, CO suczka ma robić, kiedy jej ulubiony sąsiad wychodzi na spacer?
I poćwicz z nią relaksację, zaczynając od maleńkich rozproszeń, a na zamieszaniu za drzwiami kończąc.
To proste i szybkie w nauce - niestety, tu jest zakaz wklejania linków,mogę Ci przesłać na prv filmiki z relaksacji.
ola1992
Posty: 2
Rejestracja: 06 stycznia 2011, 10:30

06 stycznia 2011, 16:45

O to mój e-mail olik_frolik@wp.pl Z góry dziękuje na pewno z nią poćwiczę :)
mg
Posty: 519
Rejestracja: 20 października 2008, 18:11
Lokalizacja: Katowice

06 stycznia 2011, 20:58

OK, poszło na maila.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość