Gryzący szczeniak

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Tadzik
Posty: 1
Rejestracja: 14 czerwca 2021, 14:27

14 czerwca 2021, 14:40

Cześć. Od ponad miesiąca zajmuję się szczeniakiem. Ma niecałe 3 miesiące.
Niestety od początku mam z nim problem... Gryzienie. O ile rzeczy w domu nie są aż tak uszkodzone, jak tego się spodziewałam, o tyle moje ręce już tak. Piesek gryzie tak naprawdę tylko mnie. Innych domowników traktuje zdecydowanie łagodniej... Spędzam z nim najwięcej czasu, opiekuję się nim w 90%. Dlaczego pojawiają się takie sytuacje? Czy robię coś źle?
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

15 czerwca 2021, 08:10

Cześć!
Problem gryzienie u psów jest dość uporczywym i uciążliwym. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego przygotowaliśmy specjalny poradnik Jak oduczyć psa gryzienia?

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/jak-oduczyc-psa-gryzienia/
Dowiesz się z niego jak rozpocząć skuteczną naukę.

Jeśli nie możesz poradzić sobie z gryzącym psem, to ten poradnik jest właśnie dla ciebie!

KrakVet.pl
maczek1
Posty: 72
Rejestracja: 02 czerwca 2021, 07:47

16 czerwca 2021, 08:02

możesz spróbować kupić mu jakąś zabawkę/gryzak. Zaraz zaczną mu pojawiać się nowe zęby, więc będzie podgryzał częściej i więcej. A gdy będzie dalej podgryzał twoje dłonie po prostu powiedz mu że nie wolno, z czasem się nauczy
mojziomo
Posty: 2
Rejestracja: 22 czerwca 2021, 20:24

22 czerwca 2021, 20:31

U mnie podziałał gryzak z takimi wypustkami na smakołyki. Szybko się nauczył co jest lepsze :D
oneklonek
Posty: 18
Rejestracja: 09 czerwca 2021, 07:52

23 czerwca 2021, 08:48

Z moim owczarkiem jak był mały też był ten problem... Uczylismy go że nie wolno i za którymś razem już nie podgryzał, także jest nadzieja :D
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość