Dwa psy, bardzo silna agresja

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Seiti
Posty: 3112
Rejestracja: 03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja: Łódź

22 kwietnia 2014, 12:30

Skończyło się tak jak myślałam, że się skończy. Czy skończyło się źle? Nie dla psów mimo wszystko. Wszyscy żyli w stresie i psy i założycielka tematu. Jeśli pies trafił dobrze to obecni właściciele sprawią, że pokocha i ich.

Ten temat powinien stać się przestrogą dla innych, którzy chcą wziąć towarzysza dla swojego obecnego psa. Taką decyzję należy dobrze przemyśleć, bo nie każdy pies może (i chce) żyć z innym psem.
Chciałabym drugiego psa, ale nie zrobię tego, bo moja suka jest taka, a nie inna i z powodu swojego egoistycznego pragnienia skazałabym dwa psy na stres, bo istnieje szansa (i to duża), że zgotowałabym piekło i sobie i psom.
Gość

22 kwietnia 2014, 15:09

Dziękuję za odzew. Pożegnanie psa, który był ze mną tyle czasu jest okropnie ciężkie. Na drugi dzień po oddaniu miałam ochotę pojechać po niego i wziąć go z powrotem do domu, ale rozum mówi ze to nie jest dobre dla psów. Mam nadzieję, że będzie tam szczęśliwy i już nie tęskni. Ja będę tęskniła chyba zawsze.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość