ankieta o zachowaniu

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

basset

15 listopada 2013, 00:04

Witam serdecznie!
Nazywam się Magdalena Pąsiek, jestem hodowcą rasy basset hound i właścicielką owczarka niemieckiego. Ukończyłam biologię na UŁ ale nadal prowadzę z moja promotorką i kolegą z innej katedry badania na dotyczące zachowań psów.
Dlatego zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich właścicieli psów o pomoc i wypełnianie ankiety przygotowanej przez nas.
Każda ankieta dotyczy tylko jednego psa. Jeśli ktoś ma więcej psów i chciałby opisać każdego swojego psa można wypełniać ankietę wielokrotnie. Każda ankieta jest dla nas bardzo cenna. Oczywiście można ją wypełniać nawet jeśli jest się właścicielem psa nierasowego albo innej rasy niż owczarek.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
http://www.interankiety.pl/interankieta ... e51cda.xml
Z góry dziękuję!
Magda
Snedronningen
Posty: 1279
Rejestracja: 26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja: Stavanger

15 listopada 2013, 08:02

Ankietę wypełniłam, ale moim zdaniem w pytaniu 27 brakuje opcji "inne". Tego punktu nei wypełniłam, gdyż powód uczęszczania na szkolenie nie pasował do żadnej z opcji.
Seiti
Posty: 3112
Rejestracja: 03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja: Łódź

15 listopada 2013, 09:57

Spróbowałam wypełnić ankietę, chociaż to było trudne.
W kilku punktach nie wiedziałam co zaznaczyć, bo odpowiedzi nie obejmowały mojego psa.
eleonora29
Posty: 97
Rejestracja: 17 września 2013, 19:40

15 listopada 2013, 13:33

Moim zdaniem mnie ankieta nie sprawiła problemu w odniesieniu do mojej suki i wypełniłam wszystkie punkty.
Snedronningen
Posty: 1279
Rejestracja: 26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja: Stavanger

15 listopada 2013, 13:42

A ja w jednym punkcie nie znalazłam odpowiedzi, która byłaby prawdziwa w naszym przypadku a nie było możliwości "inne", wiec żeby nie zakłamywac nie opdpowiedziałam na ten punkt.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość