Biegunki po Sizarolu w syropie

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ODPOWIEDZ
Kornach
Posty: 1
Rejestracja: 10 października 2019, 13:31

10 października 2019, 14:27

Dzień dobry wszystkim, mam pytanie odnośnie syropu Sizarol. Pytanie kieruję do osób, które miały podobne objawy lub bardzo proszę o opinię dr Orła.
Od około 2 tygodni podaję psu syrop polecony przez weterynarza. Pies waży 10kg, na ulotce dawkowanie jest następujące: pies do 25kg- 2,5ml. I tyle też dajemy. Niestety pojawiła się biegunka i wymioty. Nie ma mowy, żeby była od czegoś innego. Pies je od długiego czasu zawsze to samo. Ma wrażliwy układ pokarmowy. Syrop bierze ze względu na naderwane więzadło. Czy zmniejszyć dawkę, czy odstawić? Co ewentualnie można polecić z preparatów, które będą działały wspomagająco. Podejrzewam, że głównym powodem tych niedogodności jest czarci pazur w składzie. Problem pojawił się w drugim tygodniu stosowania. Czy ktokolwiek miał podobny problem?
ODPOWIEDZ