zerwane wiezadła krzyżowe

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Gość

17 października 2013, 18:21

I jak wyglądają dalelsze losy psa?
Anta

20 października 2013, 19:10

Jutro jestem umówiona na zabieg :|

Trzymajcie kciuki!
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 12981
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

21 października 2013, 10:33

przeczytałem po urlopie cały temat i dobrze się stało , że pies ma zabieg. Chodzenie na 3 łapach to nie jest genialne rozwiązanie jako stałe rozwiązanie. Doraźnie zadziała , ale tylko doraźnie. Przy stalym poruszaniu się na 3 łapach często dochodzi do zerwania więzadła w drugim kolanie i chodzenie się kończy. Więc zabieg u maluch jak najbardziej wskazany. Tym bardziej , że maluchy ładnie się rehabilitują.
Lekarz weterynarii Jarosław Orzeł - specjalista chorób psów i kotów, specjalista chirurg,specjalista radiolog.


http://www.krakvet.eu
plax2

18 lipca 2016, 07:40

Witam
Mam owczarka podhalańskiego ur 22.04.2015 wybiegł za bramę i usłyszałem piski.
Była noc wiec nie wiem co ie dokładnie stało.Nie stawał na nogę wiec przypuszczam że źle gdzieś stanął.
Jak dotykam mu nogi czuje ze lata mu jaka część tej ze nogi.Jet to u góry nogi.Od strony przednich łap. Przy miednicy jest to unieruchomione a przy kolanie lata wolno i jak jet z boku pies nie chodzi.Jak to dam na prawidłowe miejsce czyli do kolana w jego przedniej centralnej części pies chodzi normalnie.Bylem na zdjęciu ale weterynarz co mi to zdjęcie robił mnie trochę osłabił bo moim zdaniem nie trzeba było nawet tego zdjęcia robić bo czuć to normalnie w rekach co sie dzieje.Skaował mnie tylko 120 zł.I na następne spotkanie umówił.Nie zamierzam tam już jechać bo jak on tego nie czuje myślę że ie na tym nie zna.Dla mnie oczywiste jet że jet tam coś zerwane.Jak jet to na swoim miejscu pies normalnie chodzi i biega jak się przesunie pies nie staje na nogę.Wiem ze potrzebna jest tu operacja by to nie wyskakiwało ze swojego miejsca.Co Pan o tym myśli?Ile taka operacja?I czy można umówić się odrazu na operacje tak by nie jeździć niepotrzebnie parę razy.Ja jestem z Dębicy mam kolo 130 km do Krakowa.
Kingaa90Z
Posty: 3
Rejestracja: 03 grudnia 2019, 23:13

04 grudnia 2019, 10:56

Polecam swietna przychodnie https://przychodniagrodzisk.pl/TTA Ogółem warto sprawdzić te placówkę bo usługi weterynaryjne są tam na wysokim poziomie i ceny mają bardzo rozsądne.
ODPOWIEDZ