Mokra karma dla psa dobrej jakości

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

woz.igo

Re: Mokra karma dla psa dobrej jakości

Post autor: woz.igo » 08 lutego 2017, 10:51

Zamiast karmy mokrej lepiej kupić dla psa zwykłego mięsa i podać mu surowe. Natomiast jeśli chodzi o karmę, polecam Uniq Nordic Goldxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jest to karma, którą mój pies je z przyjemnością, nie dokuczają mu żadne choroby czy alergie. Karma jest złożona z naturalnych składników, bez dodatku białka roślinnego czy chemicznych "ulepszaczy".

malinka_katarinka

Post autor: malinka_katarinka » 20 grudnia 2017, 19:45

Jeżeli wybór padł na karmę mokrą, ze względu na wiek i możliwości zgryzu pupila, polecam mokrą karmę PETVITA.

Puszki PETVITA to wyjątkowo pożywny posiłek, który dostarczy Twojemu pupilowi wszystkich składników odżywczych, niezbędnych w jego codziennej diecie.
Jako produkt najwyższej klasy Ultra Premium, karma holistyczna PETVITA daje gwarancję zdrowej diety oraz troszczy się o cały organizm Twojego podopiecznego.
Dzięki bardzo dużej zawartości mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (70%) stanowi niezwykle bogate źródło wysoce przyswajalnego białka.
Dodatkowo, starannie wyselekcjonowane składniki pochodzenia roślinnego czynią karmę PETVITA idealnie zbilansowaną.
Karma PETVITA zawiera substancje mineralne i witaminy (w tym witaminę A i witaminę D3), dzięki którym nie tylko troszczy się o wzrok Twojego podopiecznego, ale również zapewnia mu piękną, lśniącą sierść i zdrową skórę.

Oferta dzieli się na karmy skierowane dla szczeniaków, seniorów i psów dorosłych oraz ze względu na wielkość rasy (small/medium/large). Oprócz tego jest jeszcze karma Light dla psów z nadwagą.

sylwia8998

Post autor: sylwia8998 » 25 czerwca 2018, 19:00

Ja zawsze się skupiam na składzie karmy, która kupuję i jak na razie numerem jeden jest u mnie Bozita. Dużo mięska w tych kawałkach. I nie ma żadnych sztucznych składników w składzie. Na tym mi właśnie najbardziej zależało. Mają dużo rodzajów tych karm. I dla szczeczniaczków, i dla wrażliwych piesków, dla alergików. Znajdzie się nawet taka dla psiaków z nadwagą :)

elektroniczny

Post autor: elektroniczny » 25 czerwca 2018, 21:54

Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe do zamawiania karmy?

Awatar użytkownika
EMIL2121

Post autor: EMIL2121 » 28 czerwca 2018, 11:02

Wielkie dzięki za ciekawe porady w tym temacie! Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to :)
A przecież „żyli długo i szczęśliwie” to tylko mit. Jeśli podążasz za głosem serca, lepiej przygotuj się na przegraną i rozczarowania.

sylwia8998

Post autor: sylwia8998 » 13 lipca 2018, 22:45

No pewnie. Ja wiernie zamawiam na krakvet ! :) :)

ODPOWIEDZ