Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - listopad 2013

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.

Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - listopad 2013

Przytulisko dla Psów im. Stanisławy Olszewskiej w Rachowie Starym koło Annopola
2
0%
Azyl dla Zwierząt "CICHY KĄT"
397
14%
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Nadzieja" w Przemyślu
12
0%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie
697
24%
CIAPEK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Hajnówce
21
1%
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim
196
7%
Fundacja Chata Zwierzaka
96
3%
AZYL w Białej Podlaskiej
468
16%
ANIMALI LEX – Bydgoszcz
1009
35%
 
Liczba głosów: 2898
Joanna Walczy
www.krakvet.pl
Posty: 10
Rejestracja: 01 sierpnia 2013, 11:59

31 października 2013, 11:24

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Joanna Walczy
Zespół Krakvet
marcelinal
Posty: 2
Rejestracja: 19 października 2013, 21:30

31 października 2013, 21:31

Do listopadowego głosowania proponuję Przytulisko dla Psów im. Stanisławy Olszewskiej w Rachowie Starym koło Annopola.
Przytulisko prowadzą dwie cudowne osoby o wielkim sercu - Pani Renata i Pan Waldemar. Pod opieką tych dwóch osób jest ponad 130 niechcianych, porzuconych, niejednokrotnie chorych psów. Pani Renata i Pan Waldemar z wielkim zaangażowaniem i oddaniem wykonują codzienne obowiązki, pomimo trudności starają się aby ich zwierzętom niczego nie brakowało. Przytulisko wspiera stała grupa wolontariuszy - równie cudownych osób, bezinteresownie poświęcających swój wolny czas psom z przytuliska. Czytając historię tego miejsca nie sposób się nie wzruszyć....
Pomimo dużej odleglości dzielącej mnie od tego miejsca, jest mi ono bardzo bliskie, dlatego proponuję je do listopadowego konkursu i bardzo proszę o głosy.

Dane schroniska:
Przytulisko dla Psów
Rachów Stary
23-235 Annopol
województwo lubelskie
http://reniadogs.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Przytuli ... 8902487473
ponta
Posty: 2
Rejestracja: 28 października 2013, 22:39

01 listopada 2013, 11:06

Zgłaszam do konkursu Azyl dla Zwierząt "CICHY KĄT"

http://www.schronisko.prv.pl/

I tym razem bardzo proszę KRAKVET o ustalenie w regulaminie dokladnych ram czasowych i godzinowych odnośnie zakończenia głosowania w tym miesiącu.
LunaT
Posty: 2
Rejestracja: 27 sierpnia 2013, 19:25

01 listopada 2013, 21:03

Witam serdecznie.
Moja propozycja
Fundacja Ocalmy od Zapomnienia - DT u Kasi Gromskiej
Pani Kasia Gromska - kobieta o WIELKIM sercu. Na pewno niektórzy z Was znają Panią Kasię i jej podopiecznych z Facebooka: https://www.facebook.com/Kasia.Gromska. ... IEpoprosza
Proszę o głosy!
[ w kwestii zapisów regulaminu - działalność Kasi Gromskiej jest uregulowana prawnie. Ma ona wsparcie jako dom tymczasowy (Kasia DT) przy Fundacji Ocalmy od Zapomnienia ]
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2013, 21:59 przez LunaT, łącznie zmieniany 1 raz.
AniaAniołek
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 21:58
Lokalizacja: bytom
Kontakt:

05 listopada 2013, 15:37

zgłaszam do konkursu SPBZ "CICHY KĄT " Tarnowskie Góry 42-600 ul. Korczaka 9/6

http://www.schroniskodlazwierzat.com.pl/

https://www.facebook.com/pages/Cichy-K% ... 169?ref=hl
weronika1
Posty: 4
Rejestracja: 30 października 2007, 20:47

05 listopada 2013, 18:03

Zgłaszam do konkursu Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Nadzieja" w Przemyślu
http://www.soz-nadzieja.cba.pl
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2013, 20:17 przez weronika1, łącznie zmieniany 1 raz.
alicjach7@onet.pl
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2013, 19:53

06 listopada 2013, 19:02

Zgłaszam
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie
ul. Prosta 3, 05-430 Celestynów
http://www.celestynow.toz.pl

Cytat ze strony internetowej schroniska:
O schronisku...
Jesteśmy placówką istniejącą dzięki darom wszystkich tych, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Idea społecznego schroniska, w którym zwierzęta dożywałyby spokojnej starości powstała z chwilą, gdy Pani Plechcińska ofiarowała na ten cel swój dom wraz z terenem o powierzchni blisko 3ha.
Jej wola została spełniona w pełni przed dziesięcioma laty. Cały majątek służy zwierzętom. W boksach, we wnętrzu domu i w luzem stojących budach znajduje schronienie blisko 900 psów i 28 kotów- w wydzielonych pomieszczeniach z wybiegami. Większość z nich, to zwierzęta zabłąkane, porzucone.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest. Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Katarzyna_Ka
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2013, 19:52

06 listopada 2013, 19:42

Witam,
chciałabym zaproponować CIAPKA Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Hajnówce.

"Gdzieś na krańcu Polski, w malowniczym regionie, jest takie cudowne miejsce gdzie zwierzęta poszkodowane, zawsze mogą liczyć na pomoc, dobre słowo człowieka, przytulenie: SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W HAJNÓWCE

Zwracamy się do Was z apelem o pomoc. Rozebraliśmy budynek socjalny i budujemy nowy gdzie będziemy mieli 6 ogrzewanych pomieszczeń dla psów chorych czy po sterylizacji. Dotacja UM Hajnówka wynosi 5800 zl/m-c przy 194 psach, które przebywają w schronisku.

Na jednego psa dziennie wynosi 0,97 zł.

Staramy się jak możemy pozyskiwać datki i dary ale obecnie sytuacja jest krytyczna dlatego zwracamy się do Was z apelem o pomoc. Nie dajemy rady z tak niskich środków finansowych wykarmić wszystkich psiaków, nie mówiąc o innego rodzaju potrzebach dla nich: szczepienia, odrobaczenie, odpchlenie, kastracja i leczenia, A TU JESZCZE MUSIMY BUDOWAĆ BY PSIAKI MIAŁY GODNE WARUNKI

Staram się jak mogę pozyskiwać datki i dary ale obecnie sytuacja jest krytyczna dlatego zwracamy się do Was z apelem o pomoc. Nie dajemy rady z tak niskich środków finansowych wykarmić wszystkich psiaków, nie mówiąc o innego rodzaju potrzebach dla nich: szczepienia, odrobaczenie, odpchlenie, kastracja i leczenia, a tak silna zima uświadomiła mi, że bez kanalizacji dalej schronisko funkcjonować nie może. Robocizną zajmiemy się sami ale na materiał nie mamy. Trzeba nam ułożyć 16000 m bieżących rur kanalizacyjnych i umieścić 70 kratek ściekowych i 8 studzienek koszt 15 000 zł."

http://www.ciapek.org/

https://www.facebook.com/pages/Schronis ... 8881073872
Joanna Walczy
www.krakvet.pl
Posty: 10
Rejestracja: 01 sierpnia 2013, 11:59

07 listopada 2013, 15:11

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować o wprowadzonych zmianach w regulaminie. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na punkty 7, 16 oraz 23. W niniejszym regulaminie zostały doprecyzowane daty kończenia przyjmowania zgłoszeń podmiotów, które będą brały udział w akcji, jak również daty zakończenia głosowania.

Pozdrawiam
Joanna Walczy
Zespół Krakvet
osa76
Posty: 13
Rejestracja: 29 listopada 2012, 22:36

07 listopada 2013, 17:39

Sobotę należy zaliczyć do dni wolnych czy roboczych?
Joanna Walczy
www.krakvet.pl
Posty: 10
Rejestracja: 01 sierpnia 2013, 11:59

08 listopada 2013, 09:51

osa76, sobotę należy zaliczyć do dni wolnych.

Pozdrawiam
Joanna Walczy
psiaaga
Posty: 4
Rejestracja: 26 lipca 2013, 11:34

10 listopada 2013, 21:31

Chciałabym zgłosić do konkursu Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Maz. jest zlokalizowane przy ul. Kępa 3
i zajmuje obszar 4475 m2. Na terenie schroniska znajdują się 44 boksy,
w tym 23 ogólne,
11 służących kwarantannie oraz 10 boksów szpitala.
W chwili obecnej w schronisku przebywa około 190 psów różnych ras i wielkości,
(schronisko przewidziane było na góra 140 psiaków)
które z utęsknieniem czekają na ludzi chcących dać im prawdziwy dom i opiekę.
Zwierzęta mieszkają po kilka w boksie (w zależności od wielkości boksu).
To sprawia, że walka psów o ciepłą budę, więcej jedzenia,
uwagę odwiedzających, jest tu wyjątkowo silna.

Ten szczególny obiekt jest niby zabezpieczony,ale zawsze brakuje...
Schronisko prowadzi
Tomaszowska Spółdzielnia Socjalna „Impuls”. Nadzór merytoryczny nad funkcjonowaniem
schroniska sprawuje Wydział Inżyniera Miasta Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt jest utrzymywane przede wszystkim
z pieniędzy przekazywanych przez Gminę – Miasto Tomaszów Maz.
Ponadto wspomagane jest z darów mieszkańców naszego miasta.

Schronisko jest jak dom dziecka , żaden pies nie jest w nim szczęśliwy.
Pies jest żywą istotą czuje ból tak jak każdy z nas ,
dlatego należy mu się godne traktowanie.
Najlepszym miejscem dla niego jest kochająca rodzina i opiekuńczy właściciele.
Niestety nie wszyscy o tym pamiętają....
Nie każdy psiak ma szanse lub szczęście na taki wspaniały domek..
My wolontariusze dajemy im tylko namiastke tego ,jak powinno być...
otwieramy serca zarówno swoje jak i innych ludzi na krzywde naszych podopiecznych...
dajemy im naszą miłośc,oferujemy czas...
ta radośc w ich oczach jest wielka...bezkresna..

niestety brakuje prawie na wszystko,
a pod choinke tak bym chciała..
MIEJCIE CHOCIAŻ PEŁNE BRZUSZKI...

Schronisko mieści się w Tomaszowie Mazowieckim 97-200
ul.Kępy 3
Facebook https://www.facebook.com/SchroniskoToma ... ts&fref=ts
gosia.mk74
Posty: 2
Rejestracja: 11 listopada 2013, 13:50

11 listopada 2013, 14:07

Zgłaszam do akcji "Chatę Zwierzaka", w której dowodzi maleńka, drobniutka osoba o ogromnym sercu - Iwona Kantorowicz.
W Chacie mieszkają w zgodzie psy i koty. Chatę na standardy ludzkie można by określić jako dom opieki dla staruszków. Taki do którego, każdy z nas śmiało mógłby oddać bliskich.
Iwona dokonuje cudów walcząc o życie i zdrowie podopiecznych. Uważam, że zasługuje na wsparcie w postaci sfinansowania karmy dla rezydentów Chaty Zwierzaka.
Iwona nie odmawia także innym potrzebującym. Przygarnęła kilka psiaków z pseudoschroniska w Ruskiej Wsi, wyleczyła i dała nowe, lepsze życie.
Gosia
http://www.chatazwierzaka.org.pl/
http://www.dogomania.pl/forum/threads/2 ... -Zwierzaka
Jolanta Adamczyk
Posty: 4
Rejestracja: 17 marca 2010, 18:21
Lokalizacja: Lubelszczyzna

11 listopada 2013, 21:37

Zgłaszam do udziału w konkursie Schronisko AZYL w Białej Podlaskiej, ul. Olszowa 4.

W schronisku przebywa obecnie około 340 psów oraz 30 kotów. Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt AZYL (prowadzące schronisko ) stara się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, dlatego wciąż są prowadzone prace modernizacyjne-buduje się wybiegi dla psiaków oraz nowe kojce- wszystko to dzięki pomocy Sponsorów. W Azylu prężnie działa wolontariat- "młodzieżowy" oraz "dorosły". Psiaki są socjalizowane, dbamy też o ich zdrowie-mają zapewnioną opiekę weterynaryjną, są sterylizowane i kastrowane, a a psie staruszki żyją w stworzonym specjalnie dla nich "azylku".
By działo się u nas jeszcze lepiej, potrzebujemy pomocy! Zbliża się zima, a ta pora roku jest -jak wiadomo- najtrudniejsza!
Może uda się wygrać karmę dla naszych biednych ( bo ze wschodniej Polski) bezdomniaków i wtedy zima nie będzie dla nich aż tak bardzo groźna...
BlueJo
Posty: 2
Rejestracja: 17 października 2013, 21:01

13 listopada 2013, 23:06

"Społeczny Azyl dla Zwierząt "Cichy Kąt" istnieje od 1993 roku. Powstał z inicjatywy wspaniałego człowieka - Pana Ryszarda Smyły, wieloletniego Prezesa Zarządu Stowarzyszenia prowadzącego schronisko.

Panu Ryśkowi nieobcy był los biednych, bezdomnych zwierząt. Pracował on w Parku w Reptach Śląskich - tam często porzucano i przywiązywano do drzew niechciane czworonogi. Nie mogąc patrzeć na och tragedię Pan Rysiu szukał sposobu aby choć trochę im pomóc. Na swoją prywatną działkę przynosił coraz to więcej wałęsających się, zabiedzonych i wychudzonych psów i kotów. Po pewnym czasie wraz z kilkoma innymi, równie wspaniałomyślnymi osobami uznał, że trzeba otworzyć schronisko.

W pierwszych latach działalności prowizoryczne schronisko składało się z kilku postawionych naprędce blaszanych kojców oraz bud. Psy mieszkały praktycznie na polu osłoniętym blachami. Później powstała kociarnia oraz kuchnia w której do dziś gotujemy jedzenie dla naszych podopiecznych. Stosunkowo niedawno została zbudowana tzw." duża część" w której znajdują się liczne boksy mogące pomieścić około 40 psów."Stara część", to tzw. sad - tu kojce ledwo się trzymają, mimo to mieszka w nich około 20 psów.

Od połowy 2009 roku rozpoczęliśmy nowy rodział w historii Azylu "Cichy Kąt". Z powodu przekształcenia przylegających do schroniska pól na działki budowlane zmuszeni zostalismy do poszukiwania nowego terenu na naszą działalność. Dzięki wielkiej pomocy Burmisrza Miasta Tarnowskie Góry, Radnych oraz wielu sprzyjających azylowi osób jesteśmy coraz bliżej pozyskania nowego miejsca na działalność Stowarszyszenia. Mamy nadzieję, że już niedługo otrzymamy decyzję o przyznaniu terenu i możliwe będzie rozpoczęcie budowy nowego schroniska - azylu dla bezdomnych, porzuconych, cierpiących istot, w którym będa mogły poczuć sie kochane i bezpieczne."

Azyl opiekuję się psami i kotami, które nie miały szans na życie... Ratują zwierzaki po wypadkach samochodowych (przykładem jest suczka Strada, która miała połamane 3 łapy, dziś psina ma nowy dom i biega!), zaniedbane i porzucone (przykład: Hunter, który trafił do Azylu ważąc 14 kg... Dziś jest szczęśliwym i pogodnym i grubszym o 10 kg psiakiem czekającym na dom), odebrane interwencyjnie (Przykład: Piękny, młody, owczarek niemiecki - Matrix - niekarmiony od lipca przez swojego "Pana" ledwo stoi na łapach, ale wolontariusze z CK nie poddają się! Leczą go i walczą o jego życie). Każdy z wolontariuszy i każdy przyjaciel CK wkłada mnóstwo pracy i serca w dawanie tym zwierzakom tego co im najbardziej potrzebne... Tam trzeba przyjść i zobaczyć! :)

Budowa nowego, lepszego miejsca dla podopiecznych CK już trwa, dlatego ważne jest to aby CK wygrało tą karmę... To wystarczy na kilka miesięcy... Wtedy będą mogli część pieniążków włożyć w budowę.

strona CK: http://www.schroniskodlazwierzat.com.pl
Konto na FB również istnieje wystarczy wpisać: Azyl dla zwierząt "Cichy Kąt", można w ten sposób lepiej poznać to wspaniałe miejsce. :)
Zablokowany