Czy ktoś karmi psa szwedzką HUSSE ?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Gość-kość :)

04 kwietnia 2014, 08:56

89ola pisze:wszystko.....
najpierw były na karmach z marketu, później odkryłam ze istnieja inne karmy niż to co widać w tesco na półkach. przerabiałam przez ostatnie 6lat wiele karma w zależności od tego co już wiedziałam, swego czasu byłam wielką fanką fitmina póki nie dowiedziałam sie czym jest konserwowany.

obecnie psy jedzą totw (nie każda wersja smakowa ma dobry skład) w weekendy i wieczorami (kiedy nie ma mnie w domu) oraz rano w tygodniu surowe mięso kiedy jestem.
Nie chcę się wymądrzać, ale wg mnie karmienie mieszkanką raz karma a raz surowe mięso nie jest zbyt dobre dla psa.
Snedronningen
Posty: 1279
Rejestracja: 26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja: Stavanger

04 kwietnia 2014, 10:06

A ja z chęcią poczytam o przebiałczeniu.
Mikun

01 października 2015, 09:59

[quote="Robert A."]Tak szczerze,to robią teraz nagonkę reklamową min na Dogomanii,z tym Husse to trochę jest wielka niewiadoma niższą linię wiele osób przeklina,natomiast wyższą chwalą ,ale jest to zbyt mała liczba osób,zeby były to miarodajne wiadomości.Nie mogę Ci polecić z czystym sumieniem,bo bym skłamał.
Polecic mogę natomiast zbierającego bardzo dobre opinie 1st Choice z kanady :),i nieśmiertelną Nutrę Gold holistic za te karmy ręczę głową mojego Fili Brasileiro,ale ON nie pozwoli obcemu podejśc tak,że głowy nie straci jakby co :wink:
Zastanów się nad tymi dwiema karmami,poczytaj i cos wybierz bo warto.[/quote]

"Robisz nagonke ?? "
A ty co jakis bloger ktoremu placa za " twoje opinie " ??
Wiec skoro musza ci placici wychodzi na to ze musi cos byc kiepskie a wiec twoje rady raczej tu nie pasuja na tym forum bo tu sa raczej tylko ludzie ktorzy kochaja swoje zwierzaki!!
Mam 53 lata i psa mam od malego dziecka , jeden z moich pieskow dozyl wieku 21 lat i pytam sie ciebie czy tez mozesz sie pochwalic takim wynikiem ????
A i jeszcze jedno cos za bardzo dobrze znasz wszystkie karmy, znaczy robisz jakies ekperymenty zywieniowe na swoim pupilu o ile go masz w co szczerze watpie !!!!!
Nie powiem pozdrawiam bo chyba raczej NIE zrobil bym tego !!!
GOSC123456

04 października 2017, 09:59

[quote="GośćzRadomia"]Przeczytałem całe 12 stron i prawdę rzekłszy nie jestem mądrzejszy o info czy karma jest ok czy be. Jedno zastanawia, osoby broniące tej karmy mają raptem po 2 posty...
Jestem posiadaczem małego Bernardynka i szukam czegoś sensownego i dobrego dla jego kości. Nastraszono mnie tymi chondro coś tam coś tam i nie wiem czy warto inwestować w karmy z jakąś mega zawartością tego.
Liczę na pomoc :D a aktualnie używam Brit puppy care jagnięcinka.[/quote]




Karma ACANA
Gość

25 grudnia 2017, 08:02

Husse nawet w linii premium posiada pszenicę, chyba już wszyscy wiemy, że zboża nie są dobre ani dla kotów ani dla psów. Są to zapychacze, przerabiane na kupę...
sylwia8998
Posty: 24
Rejestracja: 10 czerwca 2018, 14:53

13 lipca 2018, 23:58

Jak szwedzka to Bozita. Jest wersja bezbożowa więc raczej tą kupuję
Serhu903
Posty: 1
Rejestracja: 15 lipca 2018, 16:05

15 lipca 2018, 16:25

Ja jej używam i jest całkiem ok. Mój pies bardzo ją lubi, ani nie tyje ani nie chudnie po tej karmie
miresz63

14 sierpnia 2018, 20:00

Dobra karma jest karma Orjan
marek112

13 października 2018, 10:18

MAM PSA ALERGIKA I CHCAC UNIKNAC NIEPOTRZEBNYCH SKLADNIKÓW KARMIE HUSSE OPTILAM JUZ 1 ROK DLA MNIE REWELACJA ZWŁASZCZA ZE PIES OGAR PRAJUJE NA ŁOWISKU. CO PRAWDA CZASEM PROBLEMY JESLITOWE LUZNE KUPY SIE TRAFIAJA ALE CZASEM COS ZNAJDZIE I SOBIE ZJE
ROMAN51

13 października 2018, 11:09

KTOS TAM PISZE ZE HUSSE MA PSZENICE ALE TEZ MA 71 PROCENT MIESA I RYZWIEC POWIEDZMY POZOSTAŁE 30 PROCENT TO AZ NIE TAK DUZO
MARKOS115

13 października 2018, 11:15

[quote=Gość post_id=259064 time=1514185370]
Husse nawet w linii premium posiada pszenicę, chyba już wszyscy wiemy, że zboża nie są dobre ani dla kotów ani dla psów. Są to zapychacze, przerabiane na kupę...
[/quote]

OPTIMAL MA NA PIERWSZYM MIEJSCU PSZENICE POTEM RYZ ALE MA MIESA 71 PROCENT WIEC POZOSTAŁEM PROCENTY TO CHYBA NIEWIELE W STOSUNKU DO INNYCH KARM JA MAM ALERGIKA PSA I TA JEST DOBRA DLA NIEGO TRZEBA OBSERWOWAC PSA I DOSTOSOWAC ODPOWIEDNIA KARME KAZDY ORGANIZM ZWIERTZAKA JEST INNY I MA INNE ZAPOTRZEBOWANIA
Shine76

14 października 2018, 10:47

Witam. Jestem kociara. Gdy zaczęłam podawać moim kotom sucha karme Husse miały problemy żołądkowe. Gdy podałam z puszki skończyło sie, na wizycie u weta. Rozwolnienie, wymioty. Nie pisze o jednym kocie..mam ich kilka.
Jedyne co nie zaszkodziło to karma Kattunge dla kociąt. Te mogę spokojnie polecić.
Paulinaaaa

29 października 2018, 11:55

Na karmie husse byly pieski z hodowli z ktorej wzielam szczeniaka i mimo, ze probowalam podawac mu inne „lepsze” karmy to tylko po husse (sucha plus mokra) piesek robi ladne, twarde kupki (o ile kupki moga byc ladne;)) i nie puszcza smrodkow. Po kazdej innej TOP firmie bylo tylko gorzej mimo swietnych skladow, opinii i cen jak z kosmosu.
Błażej
Posty: 56
Rejestracja: 19 października 2018, 17:30

22 listopada 2018, 18:46

Jest to karma o bardzo dobrej przyswajalności. Ja ją polecam. Karmię ją swojego psa od 2 lat i jeszcze nie zauważyłem żadnych efektów ubocznych.
Malanija
Posty: 32
Rejestracja: 07 czerwca 2019, 14:23

17 września 2019, 12:02

tez tak uważam, ja karmię szwezka, ale Bozita, ma dużo lepszą cenę, a jakośc z wyższej półki
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość