zatacza kółka w lewo, chodzi przy meblach, piszczy...

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Danka111
Posty: 2
Rejestracja: 11 czerwca 2018, 11:26

11 czerwca 2018, 12:04

Witam, mój 11 letni kundelek mieszaniec wczoraj od przed południa snuł się i był apatyczny. Potem było gorzej,wstawał i tylne łapki w miejscu tuptały a przednie zataczały 2 okręgi w lewo a głowa skręcona w prawo. Potem szedł wzdłuż mebli gdzieś się położyć. Czasem wstał i zauważyłam dwa razy jak zrobił ''koci grzbiet''. Leżał i nagle zaczął piszczeć, takie ataki bólowe.
Dzisiaj poszłam do weterynarza i dostał zastrzyk przeciw bólowy i drugi rozkurczowy oraz pobranie krwi. Jest już lepiej ale jeszcze chodzi blisko mebli i ścian. Wyniki jutro. Martwię się o naszego słodziaka. Już ok 2 lata temu snuł się przy ścianach i meblach ale nigdy nie kręcił się w kółko, samo przeszło po 1 dniu.. Przeszedł też 3 lata temu babeszjoze. Co to może być. Mało informacji w internecie na ten temat. Pozdrawiam
Danka111
Posty: 2
Rejestracja: 11 czerwca 2018, 11:26

14 czerwca 2018, 07:38

Witam ponownie. Po dwóch dniach dziwnego zachowywanie wszystko samo wróciło do normy. Nie mogę powiedzieć że wyzdrowiał bo wyniki krwi wskazują na niedoczynność tarczycy, T4 i FT4 sporo poniżej normy. Dostaje Euthyrox N 50, za 2 m-ce kontrola krwi.
Być może taka informacja komuś się przyda.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim naszym pupilom zdrowia :)
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

15 czerwca 2018, 09:09

opisujesz objawy zaburzeń neurologicznych pochodzących prawdopodobnie z OUN lub ucha wewnętrznego. Badania, badania , badania.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość