5/6 dniowy osesek

Dyskusje o pielęgnacji kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Zojka77

05 czerwca 2016, 16:24

Mam pytanie jak często na dobę powinien się załatwiać (siku/kupa) 6 dniowy kotek? Znajda (prawdopodobnie wtedy2-3 dniowy), z kleszczami, ledwo odratowana po burzy (dostał glukozę u lekarza). Udało się go ogrzać i z wielkim trudem po dobie nakarmić kocim mlekiem. Teraz je z butelki co 3 godziny. Martwi mnie tylko wypróżnianie. Byłam u weterynarza pokazał jak masować - robię to po każdym posiłku, ale pierwsza kupa pojawiła się po 2 dobie od znalezienia kotka i była dość twarda. Kolejna pod wpływem naprawdę długiego i intensywnego masażu (po kolejnej dobie) - była bardzo, bardzo duża i bardziej "plastyczna" (żółta). I ostatnia wczoraj w nocy również po masażu i po ponad dobie od poprzedniej . Czy to normalna ilość? Mam tez wrażenie, ze kotek mniej sika. Czy powinien sikać po każdym posiłku? Niby co kilka godzin jest odrobinka moczu, ale mam wrażenie, że zdecydowanie mniej jest tego moczu w porównaniu do okresu kiedy prawie nie jadł. Dodam, że ta odrobina moczu jest żółtawa, kotek je normalnie, jest bardzo ruchliwy po posiłku, wspina się itd. Z góry dziękuje za odpowiedz.
andrzej33r
Posty: 3
Rejestracja: 30 czerwca 2018, 08:47

30 czerwca 2018, 08:52

Takie pytania to najlepiej do weterynarza , a nie tutaj na forum.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość