Co to może być ? co mam robić ?? - BARDZO PILNE !!!!!!!!!!!!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Gość

17 października 2005, 20:01

Moj pies (york) 4 dni temu robił kupkę a na końcu wychodził jakby sluz (galareta) myślałam ze to przez pokarm ale jak zmieniłam oprócz galarety wyszła razem z kałem krew (w niewielkich ilościach ) pojechalam do swojego wete dostała zastrzyk a po nim w nocy zaczeła miwymiotowac wiec na drugi dzień dostała kolejny a teraz lezy. po mimo podanego lekarstwa brzuszek ma nadal napuchniety co mam robić? Co mam podawać jej do jedzenia wiem ze w małch ilosciach.Dotychczas podawalam jej drób rozgotowany ryż i marchewke.
Gość

17 października 2005, 22:03

mielismy podobny problem kiedys z psem i w takich kwestiach wet pytal jakiego koloru jest krew - żywa czerwień czy ciemna. To podobno istotne,wiec zanim tutaj Pan Jarek odpowie, to moze napisz... U naszego od razu bylo robione przeswitlenie czy nei ma jakiegos ciala obcego w jelitach.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

18 października 2005, 00:10

niestety nie można na podstawie kilku słów napisać co tu jest, to tak jakby powiedzieć, że coś leje mi sie spod auta i pachnie jak benzyna. Ptrzyczyn wycieku może być tysiące i przyczyn jego tzn. stanu psa może być tysiące. No może dziesiątki. Jeśli nie przeszło po lekach to natychmiast trzeba wykonywać badania: krew, kał, ew. rtg lub usg brzucha ale to musi decydować lekarz prowadzący bo bez badania tego psa ciężko coś decydować.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość