cysta tęczówki/czerniak

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

NinaS
Posty: 50
Rejestracja: 19 stycznia 2009, 16:56
Lokalizacja: Wrocław

15 stycznia 2011, 17:47

Bardzo proszę Panie Jarku o jakiekolwiek podpowiedzi w takiej diagnozie. Moja pani weterynarz jest zdziwiona ostatnim badaniem oczu u mojej suni. Od paru lat - ok.5 ma leczone oczy - niestety bez skutku. Trzecia powieka jest cały czas czerwona. Sunia - 11 lat ONka - dostawała już różne krople, m.in. ostatnio MAXITROL. Niestety ma też początek zaćmy. Oprócz problemów z łapkami te oczy mnie załamują. A ta ostatnia diagnoza : cysta tęczówki lub czerniak... Na tęczówce widoczne są czarne małe kółka o średnicy ok. 3 mm, których jeszcze miesiąc temu nie było. Lekarka mówiła coś o usuwaniu gałki ocznej, chociaż ze względu na wiek suni nie decydowałaby się na niego zbyt pochopnie. I co tu robić w takiej sytuacji. .. Ręce mi już opadają :(
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

18 stycznia 2011, 23:46

zgłoś się na plac Grunwaldzki do dr. Kiełbowicza to specjalista w dzidzinie okulistyki Podpowie i to na 100 % dobrze . To bardzo komunikatywny naukowiec - praktyk.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość