Freya ZMIANY KOSTNO-STAWOWE, NUŻYCA I ALERGIA

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

2411magdalenka
Posty: 1
Rejestracja: 24 września 2010, 12:13

03 grudnia 2010, 21:37

Panie Doktorze, Pana pacjentka ma się dobrze.. Przypuszczam, że może Pan myśleć, że została uśpiona dlatego "wysyłam wiadomość".

we wrześniu, po konsultacji z Panem, w której powiedział Pan - albo się polepszy, albo powrót do sterydów, albo zmiana domu (że coś ją u mnie uczula) - zdarzył się cud. Pewna osoba, zaoferowała, że przejmie Freykę z jej problemami i leczeniem... Freya pojechała do Niemiec 18.09.2010. Zdiagnozowano nużeńca, po 3 tygodniach (odczekano aż organizm wyczyści się z leków) udało się zrobić testy alergiczne - wyszła alergia na roztocza i większość mięs. Od początku pobytu w Niemczech Freya miała dietę gotowaną - rybę z ziemniakami. Na nużeńca zastosowano przymoczki z Ziela Neem 2x w tygodniu przez 6 tygodni (Miodla Indyjska - stosowana właśnie w Niemczech i Anglii na pasożyty).

To zdjęcia bezpośrednio z przed wyjazdu, z września kilka dni po naszej ostatniej wizycie w Krakvecie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a to ostatnie zdjęcia Freyki z 28.11 :
Obrazek

Panie Doktorze nie bywam teraz w Krakvecie ze względu na odległość i brak problemów ze zwięrzętami, ale BARDZO PANU DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO CO ZROBIŁ PAN DLA FREYKI, ZA TO, ŻE DZIĘKI PANU PIERWSZY RAZ POBIEGŁA, ZA KAŻDY DYŻUR NOCNY, ZA KAŻDY ODEBRANY TELEFON, ZA KAŻDĄ POŚWIĘCONĄ NAM MINUTĘ, ZA WSPÓLNĄ WALKĘ Z CHOROBĄ.

Sunia żyje i ma się dobrze, niestety musiałam się z nią rozstać, ale dzięki temu zdrowieje..

Również bardzo proszę przekazać dobre informacje (i podziękowania za okazaną nam sympatię) Pani Dr Adamskiej oraz Pani z recepcji w Krakvecie na Sanockiej.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

10 grudnia 2010, 17:29

dziękuję , super , że psisko żyje się to uspokoiło.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość