POMOCY!!!!!!! WAŹNE

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
kamila lakusiowa
Posty: 485
Rejestracja: 18 września 2008, 19:51
Lokalizacja: Białystok

08 listopada 2010, 22:22

No własnie! Przecież szczeniaki kosztują (szczepienia itp.). NIE ROZUMIEM!!!
pianistka
Posty: 1120
Rejestracja: 30 listopada 2005, 09:17

09 listopada 2010, 08:18

Niestety jak się ktoś decyduje na małe to trzeba w kosztach przewidzieć nie tylko odchów maluchów, ale różne koszty dodatkowe - cesarki zdarzają się bardzo często -( U małych suk wręcz nagminnie -( A że suki mają w zwyczaju np. rodzić w nocy w środku długiego weekendu gdzie ceny rosną 300 % ...
I wtedy nie ma wyproś -(

Na razie nie ma odpowiedzi co z sunią, jak brzmi diagnoza weterynarza.
ania05111971
Posty: 193
Rejestracja: 04 września 2010, 12:34

09 listopada 2010, 10:52

Dlatego więc apel do wszystkich sterylizujcie swoje pieski i suczki !Od razu po 1szej cieczce .Schroniska i tak już są pełne a to zaoszczędzi potem cierpienia w razie ropomacicza i innych cudów kttóre sie przytrafiaja po drodze.Podoba mi się rozwiązanie w niektórych państwach .Ten kto ma wysterylizowanego psiaka nie płaci podatku .A jeśli ktoś ma wątpliwości niech przejdzie sie na spacer do pierwszego lepszego schroniska .Ja byłam raz po pieska i mam dośc ,wyszłam stamtąd chora a mój mąż oświadczył mi żę już nigdy nie pódzie tam bo ma dosc .Pamiętajmy przy rozliczeniu PIT żęby oddać 1 % podatku na takie instytucje .To naprawde nic nie kosztuje .Może nie na temat moja wypowiedz ale może chociaż jedna osoba zastanowi się nad dopuszczeniem swojego pupila .
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość