Strona 1 z 1

Owczarek niemiecki Opinie o BRIT Fresh Beef & Pumpkin

: 07 czerwca 2021, 20:00
autor: Hipssy
Dzień dobry wszystkim forumowiczom
Jestem nowa członkinią na forum. Mam kilka pytań dot. karmy dla psa. Mój pupil nazywa się Hipssy. Jest to długowłosy owczarek niemiecki w wieku 6 miesięcy. Waga 21 kg. Karmiona głównie Acana heritage puppy and Junior. Co drugi dzień wołowinka, jajeczko, jakiś twarożek. Myślę nad zmianą karmy ponieważ ostatnio coś grymasi przy jedzeniu, może się przejadła? Chodzi o to, że jak jej się na sypie kuleczek, podejdzie, powącha, odejdzie na jakąś chwilę, ale później do niej wraca i ją zjada. Dostała na brzuszku kilka takich brązowoczerwonych plamek. Więc poszukuję jakieś innej, dobrej karmy dla mojej suni. Możecie mi coś polecić?
Co myślicie o karmie BRIT Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko ☺️

Re: Owczarek niemiecki Opinie o BRIT Fresh Beef & Pumpkin

: 08 czerwca 2021, 07:42
autor: JJanka
Mnie niepokoją te plamki... konsultowałaś to z lekarzem? A co do karmy, ja podawałam karmę Brit mojemu owczarkowi jak był mały - wtedy mu smakowało :)

Re: Owczarek niemiecki Opinie o BRIT Fresh Beef & Pumpkin

: 09 czerwca 2021, 08:24
autor: KrakVet.pl
Cześć!
Karma BRIT Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints to doskonała propozycja suchej karmy z wołowiną dla szczeniąt ras dużych.
Nasi Klienci od samego początku ją pokochali. Dlaczego? Ponieważ wyróżnia się wspaniałym składem i niesamowitym smakiem. BRIT Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints zawiera świeże mięso i cenne składniki odżywcze, które doskonale wspierają rozwój i funkcjonowanie szczeniaka.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-25580-BRIT-Fresh-Beef-Pumpkin-Puppy-Large-Growth-Joints-12kg.html
Sprawdź sam! ;)
KrakVet.pl