Uśmiechnij się do Czarnuszka!

Masz zwierzaczki do sprzedania?? Chcesz kupić pupilka?? Przedstaw tutaj swoją ofertę!

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Uśmiechnij się do Czarnuszka!

Postautor: Korkowa39 » 05 maja 2008, 13:51

"W pewne piątkowe popołudnie do sklepu przyszedł pies. Tak zwyczajnie wszedł i położył się przy wieszakach z ubraniami. Jego wzrok mówił „nie wyrzucajcie mnie, pomóżcie”. Właściciel sklepu wezwał Straż Miejską, która zabrała psa do schroniska. Tam od razu trafił do szpitala. Po trzech tygodniach trafił na szpitalny wybieg, do boksu. Nie jest tam szczęśliwy. Ten łagodny pies nie radził sobie z małymi pieskami, które całkiem go zdominowały. Nie dopuszczony do miski z jedzeniem i wodą coraz bardziej chudł. Zawładnął sercami kilku osób. . I nic dziwnego, gdyż pod zaniedbanym, podgryzionym futrem kryje się piękny, wierny Przyjaciel. Pies, który z ufnością przytula się do człowieka. Pies, który zasługuje na miłość i opiekę. Pies, który miłością się odwdzięczy.
Na razie dostał imię Czarnuszek. Mimo swojej wielkości (grzbiet na wysokości kolana dorosłego człowieka) jest bardzo delikatny. Stąd to delikatne imię. Czarnuszek nie poradzi sobie w schronie. Nie umie się obronić przed kolegami w boksie, a odganiany od miski po prostu nie przeżyje.
Jeśli jego oczy również Ciebie zauroczyły i chcesz, aby Tobie ofiarował swą psią miłość i wierność to skontaktuj się z nami.
Tel . 0-604-126-622
E-mail: Margo05@wp.pl"
Obrazek
Korkowa39
 
Posty: 20
Rejestracja: 21 października 2007, 12:25

Wróć do Ogłoszenia kupna/sprzedaży/inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości