Głosowanie na scronisko,które otrzyma pomoc - grudzień 2014

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.

Głosowanie na scronisko, które otrzyma pomoc - grudzień 2014

Fundacja "Miasto Kotów"
5
0%
Fundacja Centaurus
34
1%
Straż dla Zwierząt w Polsce z siedzibą w Warszawie ul. Wolska 60
49
2%
Fundacja SOS Bokserom
697
27%
Fundacja JOKOT
3
0%
Grupa Miauczykotek
71
3%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie (koło Jarocina)
4
0%
Fundacja Ostatnia Szansa w Boguszycach Małych k. Rawy Mazowieckiej
683
27%
Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami "Zwierzak"
136
5%
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
843
33%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie
5
0%
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim
5
0%
Fundacja Happy Animals
12
0%
 
Liczba głosów: 2547
Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

01 grudnia 2014, 08:57

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet
alicat
Posty: 3
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 09:07

01 grudnia 2014, 10:16

Zgłaszam Fundację "Miasto Kotów" działająca województwie łódzkim - w miastach gdzie nie ma innych prokocich fundacji. To młoda organizacja, która jeszcze nie może starać się jeszcze o 1%, więc wygrana byłaby dla niej ogromnym wsparciem.
Nina Kwapis
Posty: 63
Rejestracja: 20 maja 2008, 13:19

01 grudnia 2014, 17:43

Ja zgłaszam Centaurus , coś nie mają szczęścia, zwierząt bez liku, a po raz kolejny nie udało im się uzyskać pomocy !
Straż dla Zwierząt
Posty: 1
Rejestracja: 27 listopada 2014, 12:54

02 grudnia 2014, 11:37

Zgłaszam Straż dla Zwierząt w Polsce
siedziba Warszawa ul. Wolska 60
tel. 22 353-50-60
https://www.facebook.com/SDZ.ORG
http://www.sdz.org.pl
Aleksandra20
Posty: 2
Rejestracja: 16 października 2014, 07:41

02 grudnia 2014, 13:27

Witam,
zgłaszam Fundację SOS Bokserom.
jopop
Posty: 11
Rejestracja: 30 maja 2007, 23:32

02 grudnia 2014, 16:06

Po raz kolejny zgłoszę Fundację JOKOT.
Mamy pod opieką około 200 kotów, w tym wiele zwierzaków trudno adopcyjnych, np. starych, chorych, powypadkowych. Wiele z nich musi na stałe odżywiać się karmami specjalistycznymi, np. urinary, renal czy intestinal. Mamy też pod opieką kilkadziesiąt kociąt. Potrzebujemy dla nich dobrego, wartościowego jedzenia - ich dzieciństwo było bardzo trudne i potrzebują teraz dużego wsparcia aby ich organizmy miały siłę walczyć.

Rocznie przyjmujemy, leczymy, socjalizujemy wydajemy do nowych domów 150-200 kotów, a około 500-600 poddajemy sterylizacji/kastracji. Jak widać - działamy na ogromną skalę...
egalczynska
Posty: 3
Rejestracja: 01 grudnia 2014, 01:50

02 grudnia 2014, 23:08

Zgłaszam do konkursu Grupę Miauczykotek pomagajacą kotom w Pabianicach.Jesteśmy kilkuosobową grupą zapaleńców, która połączyła wspólna cecha - miłość do zwierząt, w szczególności kotów.
Nie możemy bezczynnie i bezsilnie patrzeć na ich bezdomność, samotność i cierpienie, dlatego naszym priorytetem jest ograniczanie kociej bezdomności.

Przede wszystkim sterylizujemy. Mamy też kilka domów tymczasowych, w których koty przygotowujemy do późniejszych adopcji. Tam je leczymy i nierzadko oswajamy. Zapas karmy i żwirku byłby dla nas ogromną pomocą i odciążyłby znacznie nasz i tak już skromny budżet.
www.miauczykotek.pl
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 2
Rejestracja: 10 listopada 2014, 12:42
Kontakt:

03 grudnia 2014, 21:10

Zgłaszam do konkursu Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie (koło Jarocina)

Strona www: http://schroniskoradlin.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/schronisko.radlin

Kilka słów o Schronisku w Radlinie:
Schronisko zostało założone w 2002 roku i jest zlokalizowane w Radlinie, niedaleko miasta Jarocin, w województwie wielkopolskim. Ludzie, którzy byli inicjatorami założenia schroniska wszystko budowali własnymi rękoma od podstaw. Przez lata ciężkiej pracy ludzi zaangażowanych w pomoc zwierzętom i mimo wielu przeciwności losu, obiekt ze starych garaży po PGR stał się placówką godną nazwy Schronisko. Radlińskie Schronisko jest cały czas rozwijane. Z roku na rok, mimo bardzo ograniczonych środków finansowych przeprowadzane są prace remontowe mające na celu polepszenie warunków bytowania zwierząt.
Obecnie w schronisku przebywa ok. 130 psów i ok. 20 kotów. Psy przebywają w boksach pojedynczo lub w parach, a koty przebywają w osobnym pomieszczeniu, z którego mogą wyjść na dwór, na swój wybieg. Pracownicy i wolontariusze dokładają wszelkich starań, by schroniskowi podopieczni czuli się tutaj jak najlepiej i jak najszybciej znajdowali nowe domy.
ewawis
Posty: 11
Rejestracja: 15 sierpnia 2008, 17:25
Lokalizacja: Warszawa

04 grudnia 2014, 20:28

Zgłaszam do udziału w konkursie o karmę nie komerycjne schronisko Fundacji Ostatnia Szansa w Boguszycach Małych k. Rawy Mazowieckiej
Boguszyce Małe to miejsce gdzie swego czasu zgromadzono od 1993 roku w skandalicznych warunkach blisko 800 psów i 89 kotów. Tak było zmiana , radykalna nastąpiła od lutego 2009.
Dzisiaj w Boguszycach Małych przebywa 201 psów i 4 koty nastąpiły przez te 5 lat radykalne zmiany, poprawa warunków bytowych a za tym modernizacje, remonty, naprawy itd.
Kilka lat nasza sytuacja była znośna, dawaliśmy "rade " bywało,ze pomagaliśmy innym.
Dzisiaj, teraz to my nasze ukochane boguszaki potrzebują pomocy. Sytuacja jest bardzo, bardzo trudna a do tego walczymy z niewidzialnym wrogiem - WIRUSEM, atakuje mimo, że nasze psiaki są szczepione. Kilkanaście psów walczy o życie, wyzdrowienie. Kilka jest już ozdrowieńcami . Niestety są i ofiary, śmiertelne ofiary wirusa. Walka z wirusem to koszty rosną, rosną . Walczymy o każdego naszego boguszaka bo każdy jest ten nasz.
Fundacja Ostatnia Szansa to nie tylko schronisko to także walka z bezdomnością poprzez akcje sterylizacji dla psów właścicielskich mieszkańców okolicznych gmin. Na ta akcję w całości środki pozyskaliśmy od sponsora. Żadna gmina nam w tym nie pomaga.Udało się nam tez pozyskać środki na sterylizację wolno bytujących kotów oraz kotów właścicielskich. Niestety nie takie jakie są potrzeby. Nasz idea "by bezdomniaków było jak najmniej" Nasze schronisko otwarte jest na wolontariat, na odpowiedzialne adopcje. Sytuacja z dnia na dzień jest coraz trudniejsza a tych oczekujących na naszą pomoc . Wygrana karma w konkursie Krakvetu znacznie poprawi nasza obecną sytuację.
zuzanna8
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2014, 11:42

05 grudnia 2014, 12:34

Witam serdecznie
Zgłaszam do Konkursu Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami "Zwierzak". Stowarzyszenie ma siedzibę w Kielcach i Filię w Starachowicach
ŚTOZ "Zwierzak"
25-363 Kielce
ul. Wesoła 51/307
https://www.facebook.com/pages/%C5%9Awi ... 12?fref=ts
https://www.facebook.com/stozzwierzak.s ... ce?fref=ts
http://stowarzyszeniezwierzak.pl/
Marlon
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 12:39

07 grudnia 2014, 18:18

Witam, chciałabym zgłosić Pomorski Koci Dom Tymczasowy

PKDT to grupa prywatnych osób z Trójmiasta zaangażowanych w wolontariat. Ich praca społeczna polega przede wszystkim na pomocy kotom, ale nie pozostają też obojętne na losy innych zwierząt.

PKDT to sieć domów tymczasowych, do których zabierane są koty bezdomne, porzucone lub tracące swoje domy w celu poszukiwania im nowych miejsc i opiekunów. Schronienie tymczasowe otrzymują także kocięta pochodzące ze stad kotów wolno żyjących. Miesięcznie w domach tymczasowych PKDT przebywa od 80 do 120 zwierząt. Rocznie nowe domy znajduje około 300 podopiecznych.
Wolontariuszki prowadzą dużą akcję pomocy kotom wolno bytującym na terenach gdyńskich stoczni (od 2009 r. - Stocznia Gdynia S.A; od 2011 r. - Stocznia Nauta S.A). Pomagają też pomniejszym stadom kotów żyjących na terenach Trójmiasta (na osiedlach, cmentarzach, obszarach przy plażach miejskich). Stale dokarmiają około 350 kotów. Potrzebującym zwierzętom pochodzącym ze stad, którymi się opiekują, zapewniają opiekę weterynaryjną.
Biorą udział w realizacji projektów związanych z ograniczaniem populacji wolno bytujących kotów na terenach miejskich oraz w gminnych programach opieki nad bezdomnymi zwierzętami. Sterylizacja kotek wolno bytujących jest ich priorytetem.
PKDT to grupa non-profit. Utrzymują zwierzęta wyłącznie z darowizn oraz przekazanego 1% podatku.

www.pkdt.pl
https://www.facebook.com/Pomorski.Koci.Dom.Tymczasowy
martitta-20
Posty: 2
Rejestracja: 16 października 2014, 08:32

08 grudnia 2014, 13:49

z ogromną ochotą , proponuje FUNDACJĘ SOS BOKSEROM, wielcy ludzie, wspaniałe zwierzęta
wiki.piszczek
Posty: 1
Rejestracja: 20 października 2014, 23:01

08 grudnia 2014, 13:56

moja propozycja to sos bokserom, najukochańsze psy na świecie WWW.SOSBOKSEROM.PL
mkjr
Posty: 1
Rejestracja: 08 grudnia 2014, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

08 grudnia 2014, 18:07

Witam.

Jako wolontariusz uprzejmie proszę o przyjęcie zgłoszenia do konkursu: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie.

Celestynowskie Schronisko ma ponad 400 zwierząt pod opieką. Aby zapewnić podopiecznym należyte warunki, szukamy wsparcia przy każdej nadarzającej się okazji. Pomoc, którą oferuje firma Krakvet, przy udziale jej klientów, może w istotny sposób zasilić nasze zapasy na dłuższy okres. Liczymy na Państwa głosy!

Szerszych informacji o Schronisku można zasięgnąć na poniższych stronach:
http://www.celestynow.toz.pl
http://www.facebook.com/Schronisko.Celestynow
http://www.facebook.com/celestyniaki

Pozdrawiam,
Michał
labradorr
Posty: 1
Rejestracja: 23 października 2014, 18:37

10 grudnia 2014, 09:10

Moja propozycja to , Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Maz.,ul. Kępa 3,97-200 Tomaszów Maz.

https://www.facebook.com/SchroniskoTomaszowMaz
http://www.schroniskotomaszow.pl/
http://www.tomaszow-maz.eu/537-Schronis ... wierzt.htm
Zablokowany