Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - styczeń 2014

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.

Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - styczeń 2014

Schronisko "Ciapek" z Hajnówki
32
2%
Grupa wolontariacka Bezdomniaki Szydłowieckie
244
13%
Przytulisko na Wiśniowej z Sandomierza
11
1%
Komitet Pomocy dla Zwierząt Przystań Ocalenie
697
37%
Schronisko Cichy Kąt w Tarnowskich Górach
10
1%
Schronisko "Psi Raj" w Pasłęku
897
47%
 
Liczba głosów: 1891

Kasia Sarga
Posty: 48
Rejestracja: 04 listopada 2013, 11:05

Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - styczeń 2014

Post autor: Kasia Sarga » 31 grudnia 2013, 13:59

Regulamin:

Zasady ogólne

1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorem głosowania „Pomoc dla schronisk” jest firma KRAKVET Marek Batko sp.k.
Czarnochowice 269, 32-020 Wieliczka.

Zgłaszanie do głosowania

3. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
4. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt, a jego działalność jest prawnie uregulowana.
5. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 4. niniejszego Regulaminu.
6. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie

7. Zakończenie zgłaszania podmiotów, które będą brały udział w akcji „Pomoc dla schronisk”, będzie miało miejsce każdego 16 dnia miesiąca. Z wyjątkiem dni wolnych od pracy i świąt, kiedy to zgłaszanie podmiotów zostanie zakończone w poprzedzający dzień roboczy. Tego dnia zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jeden z zaproponowanych podmiotów.
8. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum i napisać minimum jeden post. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
9. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
10. Aby mieć możliwość oddania głosu należy podać w systemie głosowania numer telefonu komórkowego w systemie 9 cyfrowym. Na wprowadzony numer zostanie przesłany kod sms w celu autoryzacji poprawności głosowania. Każda osoba identyfikowana jako numer telefonu może oddać głos tylko jeden raz.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach głosowania. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
13. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
14. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila pomocdlaschronisk@krakvet.pl.

Rozstrzygnięcie głosowania

15. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
16. Zakończenie głosowania będzie miało miejsce każdego ostatniego, roboczego dnia miesiąca o godzinie 12:00
17. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
18. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
19. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Postanowienia końcowe

20. Produkty otrzymane w wyniku głosowania nie mogą być odsprzedawane a Zwycięzca nie może czerpać zysków wynikających z handlu otrzymanymi produktami. Przekazywanie przez Zwycięzcę produktów otrzymanych w wyniku głosowania innym podmiotom musi być za każdym razem skonsultowane z Organizatorem głosowania.

21. Schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, który w danym miesiącu zdobędzie największą liczbę głosów i otrzyma pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów, nie może zostać zgłoszony do kolejnych edycji akcji „Pomoc dla schronisk” przez następne 12 miesięcy.

22. Każdorazowe wykorzystanie logo graficznego Krakvet przez podmioty zgłoszone do głosowania może nastąpić tylko i wyłącznie po otrzymaniu zgody od firmy Krakvet.

23. Organizator ma prawo do zmian w regulaminie. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na forum. Jeśli uczestnik nie akceptuje zmian w regulaminie ma prawo do rezygnacji z udziału w głosowaniu.

Pozdrawiam
Katarzyna Sarga
Zespół Krakvet

Iza-Erin
Posty: 1580
Rejestracja: 23 lipca 2007, 18:42
Lokalizacja: Stolica Podlasia :)
Kontakt:

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: Iza-Erin » 31 grudnia 2013, 14:56

.
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2013, 23:09 przez Iza-Erin, łącznie zmieniany 1 raz.

magszy13
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwietnia 2013, 18:34

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: magszy13 » 31 grudnia 2013, 16:37

Pragnę zgłosić schronisko "Ciapek" z Hajnówki.Jest to jedno z najbiedniejszych schronisk w Polsce,w pełni zasługują na takie wsparcie w postaci karmy. http://www.ciapek.org/

TakToJestxD
Posty: 2
Rejestracja: 01 grudnia 2013, 08:40

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: TakToJestxD » 01 stycznia 2014, 11:46

Liczę na pomoc dla Schroniska Ciapek w Hajnówce

aidasonia
Posty: 3
Rejestracja: 19 stycznia 2012, 19:18

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: aidasonia » 01 stycznia 2014, 14:57

PROPONUJĘ SCHRONISKO "ciapek" W Hajnówce
Gdzieś na krańcu Polski, w malowniczym regionie, jest takie cudowne miejsce gdzie zwierzęta poszkodowane, zawsze mogą liczyć na pomoc, dobre słowo człowieka, przytulenie: SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W HAJNÓWCE
https://www.facebook.com/photo.php?v=172657749485192
http://www.ciapek.org
ciapek.schronisko@gmail.com

Elalen
Posty: 2
Rejestracja: 01 stycznia 2014, 18:19

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: Elalen » 01 stycznia 2014, 18:39

Proponuję umieścić na liście głosowania w styczniu 2014 schronisko Ciapek w Hajnówce

anita_happy
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2010, 14:35

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: anita_happy » 02 stycznia 2014, 00:53

Chciała bym zgłosić Grupę wolontariacką ---- Bezdomniaki Szydłowieckie ---- działającą w Szydłowcu.
Bezdomniaki Szydłowieckie to 3 osoby, które 5 lat temu nie mogąc patrzeć na to co dzieje się w ich rodzinnym mieście wzięły się za bary z bezdomnością psów/kotów i znieczulicą otoczenia, która przywykła do widoku wałęsającego się psa z nosem przy ziemi.
Bezdomniaki Szydłowieckie (jako grupa już sformalizowana) to przez ost. 3 lata --- 256 adopcje,
--- to 168 wysterylizowanych suk z terenu Gminy.
Pod swoją opieką Bezdomniaki Szydłowieckie mają pod opieką 48 psów.
Bezdomniaki Szydłowieckie DZIAŁAJĄ NON PROFIT. Żaden z członków nie pobiera wynagrodzenia za to co robi. To co robi Grupa finansowane jest z darowizn i środków własnych ludzi tworzących Bezdomniaki Szydłowieckie, a koszty przy takiej ilości psów nie są małe. Wszystkie psy/koty są leczone i diagnozowane, sterylizowane, chipowane. Każda adopcja jest poprzedzona wywiadem przedadopcyjnym - psy oddawane są w sprawdzone warunki.

Więcej o Bezdomniakach Szydłowieckich:
https://www.facebook.com/BezdomniakiSzy ... ark_t=page

Bezdomniaki Szydłowieckie opiekują się (NON PROFIT) psami z Gminnego Punktu Przetrzymań w Szydłowcu, który po latach "partyzantki" wywalczyły aby psy z Gminy przechowywane były w cywilizowanych warunkach.
https://www.facebook.com/PunktPrzetrzym ... ark_t=page

Więcej o problemie bezdomnosci w Szydłowcu:
http://uwaga.tvn.pl/56786,news,,niechci ... ortaz.html

Ostatni projekt Grupy to spełnienie marzeń - w okolicy nie ma cywilizowanego schroniska, a okolica pełna jest hycli, którzy co rusz startują w przetargach w Gminach za stawki, które nie zapwnią bezpieczeństwa psom). Nie chcemy aby nasze szydłowiaki trafiły "gdzieś...nie wiadomo gdzie". Chcemy wyprzedzić machinę bezdusznosci z prawem zamówień publicznych w tle (!!!)
Wzięliśmy KREDYT na OSTOJĘ dla swoich podopiecznych.
Organizujemy bezpieczny kat dla swoich podopiecznych, który ma być miejscem samofinansującym się ( w planie są miejsca hotelowe dla psów, gdzie zyski będą wydatkowane na utrzymanie Ostoi).
Psy będą mieszkały w zagrodach (kojce z bezpiecznymi wybiegami tylko dla psów z problemami) i w domu.
Inwestycja jest perspektywiczna, ale MEGA kosztowna.

tutaj wiecej info:
https://www.facebook.com/OSTOJA.psiHOST ... ark_t=page

W związku z rewolucją jaką wprowadziła organizacja Ostoi w nasze życie - nasza stabilność finansowa jest bardzo zachwiana, ale wierzymy, że to co robimy jest planem dalekosiężnym i w okolicy w jakiej przyszło nam działać (granica woj. świętokrzyskiego i mazowieckiego) ma sens. Swoją determinacją i pasją do pomagania chcemy pokazać społecznosci lokalnej, ze pies/kot to nie rzecz.
PROSIMY O GŁOSY - to dla nas byc albo nie być. Pod koniec lutego2014 wszystkie nasze psy będą na Ostoi - koszty jak na razie na początku działania są OGROMNE.

martella31
Posty: 1
Rejestracja: 02 stycznia 2014, 11:32

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: martella31 » 02 stycznia 2014, 11:47

Proponuję umieścić na liście głosowania w styczniu 2014 schronisko Ciapek w Hajnówce

SWnŻ
Posty: 4
Rejestracja: 18 listopada 2010, 19:33

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: SWnŻ » 02 stycznia 2014, 18:29

Zgłaszam Przytulisko na Wiśniowej z Sandomierza

więcej o Przytulisku:

https://www.facebook.com/Przytulisko.na ... ts&fref=ts

wiesia11
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, 21:43

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: wiesia11 » 02 stycznia 2014, 19:07

Zgłaszam Fundację Zwierząt Skrzywdzonych BERNARDYN mającą siedzibę w Anielinie
link do strony fundacji http://www.bernardyn.org.pl/

joanna1951
Posty: 3
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 20:50

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: joanna1951 » 02 stycznia 2014, 21:04

Proponuję schronisko w Hajnówce

katlis
Posty: 3
Rejestracja: 18 lutego 2008, 19:17
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: katlis » 04 stycznia 2014, 21:14


ksenka
Posty: 7
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 16:53
Kontakt:

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: ksenka » 05 stycznia 2014, 23:39

Zgłaszam Fundację Przystań Ocalenie
http://www.przystanocalenie.pl/

iwona slimak
Posty: 2
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 11:09

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: iwona slimak » 06 stycznia 2014, 23:04

Jestem za SCHRONISKO "ciapek" W Hajnówce

jełka
Posty: 2
Rejestracja: 19 listopada 2013, 12:33

Re: Propozycję schroniska, które otrzyma pomoc - styczeń 201

Post autor: jełka » 07 stycznia 2014, 14:24

proponuję schronisko Cichy Kąt w Tarnowskich Górach

Zablokowany