Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - marzec 2011

Propozycje oraz głoswanie na schroniska które otrzymają pomoc.
Zablokowany

Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - marzec 2011

Schronisko dla Zwierząt w Toruniu
1600
42%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
10
0%
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
1443
38%
Fundacja "Medor" - Przyjaciele bezdomnych Zwierząt
697
18%
Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
8
0%
Fundacja Azylu Koci Świat
6
0%
Wolontariuszka Irena Jankowska (Pipi z Dogomanii)
42
1%
Serwis Adopcyjny HuskyAdopcje.pl
21
1%
Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
15
0%
Schronisko w Kruszewie pod Ostrołęką
5
0%
 
Liczba głosów: 3847
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty: 193
Rejestracja: 29 września 2004, 13:48

01 marca 2011, 11:46

Witam,

Od dnia 1 marca do dnia 16 marca proszę o zgłaszanie w tym temacie potrzebujących dofinansowania schronisk lub innych podmiotów pomagających bezdomnym zwierzętom. Zgłoszenia powinny zawierać nazwę zgłaszanego podmiotu i jego podstawowe dane (np. miejscowość, strona internetowa).
W okolicach dnia 16 marca utworzona zostanie ankieta (również w tym wątku), w której będzie możliwość głosowania na wcześniej zgłoszone podmioty pomagające zwierzętom.
Głosowanie będzie trwało od około 16 do 31 marca – podmiot, który uzyska największą liczbę głosów otrzyma pomoc w postaci wybranych karm i akcesoriów o wartości:
- sumy rabatów, które Klienci sklepu Krakvet przekazali na rzecz schronisk wybierając odpowiednią opcję podczas składania zamówienia
- kwoty przekazanej przez sklep Krakvet.


Regulamin:

Zasady ogólne
1. Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Zgłaszanie do głosowania
2. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
3. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt.
4. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 3. niniejszego Regulaminu.
5. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).

Głosowanie
6. Około 16 dnia miesiąca zostanie utworzona ankieta, w której będzie można oddać głos na jedno z zaproponowanych schronisk.
7. Aby mieć możliwość oddania głosu należy zarejestrować się na forum. Jedna osoba ma prawo do oddania 1 głosu i niedozwolone jest tworzenie przez jedną osobę wielu kont w celu oddania więcej niż jednego głosu.
8. Z jednego komputera (1 adresu IP) może zostać oddany tylko 1 głos.
9. W przypadku stwierdzenia przez administratorów faktu oddawania przez jednego użytkownika kilku głosów lub innych nieprawidłowości związanych z rejestracją kont i głosowaniem, administrator ma prawo do usunięcia kont i/lub odjęcia głosów z nich oddanych.
10. Administrator zakłada dobrą wolę każdego podmiotu zgłoszonego do ankiety i nie będzie podawał do wiadomości publicznej, które głosy zostały odjęte. Jednak w przypadkach ewidentnego i celowego łamania Regulaminu przez któryś ze zgłoszonych podmiotów, administrator ma prawo do dyskwalifikacji podmiotu i nieuwzględniania go w kolejnych głosowaniach.
11. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat zostanie zamknięty, a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem. Wątpliwości i uwagi dotyczące głosowania można przesyłać moderatorom na PW lub maila.

Rozstrzygnięcie głosowania
12. Schronisko lub inny podmiot pomagający zwierzętom, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma pomoc w postaci wybranych przez nie produktów (karm i żwirków) o wartości:
- sumy rabatów, z których Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schroniskom
- kwoty, którą przeznaczy sklep Krakvet jako wsparcie dla schroniska.
13. Oficjalna informacja o wyniku głosowania i wartości wygranej pomocy rzeczowej zostanie zamieszczona na forum po ostatecznej weryfikacji głosów.
14. Przekazanie wygranej wiąże się ze złożeniem przez Zwycięzcę specjalnego zamówienia na wybrane artykuły priorytetowe (dowolne karmy dla zwierząt i żwirki).
15. W sytuacjach szczególnych Zwycięzca może złożyć dwa lub trzy oddzielne zamówienia (na łączną kwotę określoną w wyniku głosowania). Zamówienia te mogą być składane w różnych terminach i/lub wskazywać różne miejsca dostawy.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Krakvet
Marek Batko
www.krakvet.pl - najtańszy [url=http://www.krakvet.pl/]sklep zoologiczny[/url]
risewithfallen
Posty: 0
Rejestracja: 23 lutego 2011, 19:09

01 marca 2011, 19:40

Zgłaszam Schronisko dla zwierząt w Toruniu :)
http://www.torun.schronisko.net/
Miejskie Schronisko
dla Zwierząt w Toruniu

ul. Przybyszewskiego 3
87-100 Toruń

tel: (0-56) 622-48-87
annnaka
Posty: 1
Rejestracja: 31 stycznia 2011, 20:24

02 marca 2011, 10:52

Zgłaszam SCHRONISKO W CZĘSTOCHOWIE
http://czestochowa.schronisko.net/index.html
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział w Częstochowie
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46
42- 202 Częstochowa
temida75
Posty: 7
Rejestracja: 20 września 2010, 21:31

02 marca 2011, 18:32

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
ul. Spacerowa 118
97-500 Radomsko

Strona www: http://www.pgk-radomsko.pl/z_schron.html

Wątek adopcyjny:
http://www.dogomania.pl/threads/202335- ... my-o-pomoc


Chciałabym zgłosić zapomniane Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku.
W schronisku przebywa ok. 120 psów oraz 20 kotów.
Ze względu na mały wskaźnik adopcji zwierzaków wciąż przybywa.
Niestety, wraz ze wzrostem ilości psów i kotów nie rośnie budżet.
Schronisko jest publiczne i miasto na zwierzęta nigdy nie ma pieniędzy.
Brakuje przede wszystkim funduszy na karmę, co powoduje, że dieta jest nisko kaloryczna i zła jakościowo. Skutkuje to niedożywieniem i wychudzeniem zwłaszcza większych podopiecznych schroniska.
Schronisko bardzo rzadko otrzymuje darowizny rzeczowe, więc żywieniowa sytuacja zwierząt jest zauważalnie kiepska.
Schronisko pomimo tak skromnych funduszy sterylizuje oraz czipuje wszystkich swoich podopiecznych, co z całą pewnością w dużym stopniu zaprocentuje
w przyszłości. Zwierzaki chore i po wypadkach objęte są opieką weterynaryjną,
pan doktor bardzo sumiennie prowadzi leczenie, co na pewno jest ogromnym atutem schroniska.
To wszystko, niestety tak wiele kosztuje i choć pieniądze nie dają szczęścia to pomagają w nieszczęściu.

Każdego dnia zwierzaki czekają, aby zobaczyć lepszy świat! Pomóżmy spełniać ich marzenia, bo czy to nie uszczęśliwianie innych jest marzeniem ludzi szczęśliwych.

W tak złej sytuacji każdy worek karmy jest światełkiem w tunelu dla podopiecznych Radomszczańskiego Schroniska.
Awatar użytkownika
Karol90
Posty: 0
Rejestracja: 26 lutego 2011, 13:03
Lokalizacja: Łódź

02 marca 2011, 20:22

Fundacja "Medor" - Przyjaciele bezdomnych Zwierząt

Organizacja Pożytku Publicznego
w skrócie OPP wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego
dnia 19.01.2005

pod numerem NR KRS 0000031762
REGON 473303346
NIP 732-20-15-488

Mająca siedzibę w Zgierzu przy ul. Uroczej 9, wpisana do rejestru sądowego (pod nr 0000226639) jako organizacja pożytku publicznego apeluje do Państwa o dokonywanie darowizn pieniężnych na rzecz naszej Fundacji.

Fundację założyła grupa wolontariuszy, która nie zważając na biedę i sytuację społeczną panującą w Zgierzu zajęła się problemem, którego nie dostrzegały żadne władze, a który należy do zadań własnych każdej gminy - a mianowicie - bezpańskimi zwierzętami.
Wydzierżawiliśmy od miasta grunt, uzbroiliśmy teren i przystąpiliśmy do budowy schroniska. Teren ok. 1 ha został ogrodzony, wybudowano kilka boksów i postawiono kilkanaście bud dla psów, wybudowano kociarnię oraz rozpoczęto remont budynku, w którym mieściłyby się kuchnia, izolatka, pomieszczenia gospodarcze i inne niezbędne w schronisku pomieszczenia. Cała ta inwestycja została przeprowadzona prywatnymi środkami finansowymi. Do chwili obecnej trwa rozbudowa zarówno części gospodarczo-administracyjnej azylu, jak i "mieszkalnej" dla zwierząt.
nie otrzymujemy żadnej dotacji od władz miasta Zgierza utrzymujemy się tylko dzięki ludziom poczytaj
www.medor.org lub http://medor.schronisko.net/index.php
supergoga
Posty: 1
Rejestracja: 02 września 2005, 18:42
Lokalizacja: Poznań

06 marca 2011, 18:31

To ja zgłoszę naszą Fundację dla Zwierząt Animalia z Poznania:

http://fdz-animalia.pl/

Fundacja dla Zwierząt Animalia powstała, a właściwie rozpoczęła działalność zgodnie z przepisami, w styczniu 2006. Wszyscy członkowie i wolontariusze fundacji pracują zawodowo, a w fundacji działają społecznie, w czasie wolnym, całkowicie non profit, czyli nieodpłatnie.

Zgodnie ze statutem podstawowym celem Fundacji jest:
- pomoc zwierzętom skrzywdzonym i porzuconym w znalezieniu im domów, umieszczanie ich w domach tymczasowych, hotelach, przytuliskach z którymi współpracuje, współpraca i pomoc placówkom działającym na rzecz zwierząt bezdomnych,
- działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, przez organizowanie i prowadzenie edukacji prozwierzęcej oraz współpraca z instytucjami propagującymi humanitarne traktowanie zwierząt, m.in. prowadzenie akcji propagujących zagadnienia praw zwierząt w szkołach różnych szczebli.
- wszelkie działania w zakresie zwalczania zjawiska bezdomności zwierząt przez propagowanie wiedzy o sposobach ograniczania populacji zwierząt oraz realizacja programu sterylizacji i kastracji. Prowadzi zabiegi sterylizacji i kastracji wszystkich zwierząt znajdujących sie pod jej opieką, w tym także poprzez sterylizacje aborycjne. Pomaga finansowo przy takich zabiegach osobom opiekującym się kotami wolnożyjącymi;
-zwalczanie przejawów znęcania się nad zwierzętami.
Ponieważ Fundacja nie ma własnego schroniska - na podstawie porozumienia ma pod opieką 2 przytuliska gminne: Puszczykowo i Buk.
Poza tym utrzymuje psy w 4 hotelach - przebywa tam obecnie 11 psów. Okresowo mieszkają tam także koty. W hotelach umieszcza także zwierzęta po zabiegach operacyjnych, kastracjach, sterylizacjach.
Psiaki i koty w hotelach oraz w przytuliskach otrzymują od Fundacji karmę żwirek, pokrywane są koszty zabiegów, operacji, profilaktyki: odrobaczania, odpchlania.
Z uwagi na brak kociarni - koty fundacyjne mieszkają w domach tymczasowych. Fundacja opiekuje się także całą rzeszą kotów wolnożyjących finansując ich leczenie, operacje i sterylizacje. Pomaga karmicielkom, dostarczając karmę dla kotów.
Wolontariusze zajmują się socjalizacj.a psów, spacerami, higieną bieżącą. Wożą do weterynarzy, wystawiaja ogłoszenia, wykonują zdjęcia. Jeżdżą ze zwierzakami, sprawdzając jednocześnie nowe, zgłaszające się domy.
Sporządzają umowy adopcujne na każde opuszczające Fundację zwierzę.

Obecnie pod opieką Fundacji przebywa około 20 kotów i ponad 40 psów. Stale przybywają nowe zwierzaki.
lidzioslawa
Posty: 0
Rejestracja: 07 marca 2011, 16:31

07 marca 2011, 16:54

Witam wszystkich serdecznie, z ogromną przyjemnością chciałam zgłosić:

Fundację Azylu Koci Świat
Katarzyny Strzeleckiej

Siedziba: ul. Garncarska 37a, 04-886 Warszawa,
Azyl: Kątne 59, 05-190 Nasielsk

tel.: 0-603-651-833

Nr KRS: 0000208157
REGON: 015751921
NIP: 531-157-09-14

Rachunek bankowy: 47 1240 5312 1111 0000 5049 4208

http://www.kociswiat.org.pl/

fundacja@kociswiat.org.pl

Fundacja ma pod swoją opieką pokażną ilość kocich podopiecznych. Są to kocury, kotki, młode kociaki chore jak i zdrowe, część z nich przeznaczona do adopcji realnej cześć do wirtualnej.

50 gram to średnia dawka suchej karmy dla jednego kota, pod naszą opieką jest średnio 200 kotów. Dziennie na ich wyżywienie potrzeba około 10 kilogramów suchej karmy, każdy miesiąc ma 30 dni, miesięcznie nasi koci podopieczni zjadają 300 kilogramów suchej karmy. Kilogram kociej karmy średniej jakości kosztuje około 10 złotych, co oznacza że średnio miesięcznie koszt wyżywienia naszych kotów to 3000 złotych.

W Azylu znalazły także dom plaskate mordki czyli pekińczyki oraz kilka innych psich towarzyszy. W Kocim Świecie mieszkają także kozy =). Fundacja opiekuje się również końmi Anką, Ześką i Orzeszkiem.

Liczymy na wsparcie =)
Pozdrawiamy
Madallena
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2010, 10:22

08 marca 2011, 13:41

^^^^^^^^Zgłaszam osobę o wielkim sercu p. Irenę Jankowską (nick z dogomanii PIPI).^^^^^^^^^^
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
************************************************************************************************************************************************


Pani Irenka mieszka niedaleko Białegostoku, miejscu, gdzie zwierzęta traktowane są jak śmieci.
Przygarnia te w największej potrzebie, sterylizuje, leczy i co najważniejsze kocha. Z pomocą DOSŁOWNIE KILKU osób szuka im najwspanialszych domów na świecie.

Pipi NIE POMAGA ŻĄDNA FUNDACJA. Jest zdana wyłącznie na siebie i na Nas...

**************************************************************************************************************************************************
Wszystko co robi robi NIEODPŁATNIE. Chory mąż, problemy w życiu osobistym nie przeszkadzają jej w ratowaniu życia porzuconych i okrutnie traktowanych zwierząt. Odbiera sobie i daje im...Czasami tylko mocniej krwawi serce, gdy nie można wziąć wszystkich...
**************************************************************************************************************************************************
PROSIMY O POMOC DLA PODOPIECZNYCH PIPI!
**************************************************************************************************************************************************
W chwili obecnej ma ponad 20 psów i całą masę kotów. Pipi nie ma strony www, wszystkie informacje są tutaj:
http://www.dogomania.pl/threads/133467- ... -inf.-1-6)
i wydarzenie na FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=194193283928265

**************************************************************************************************************************************************
Najbardziej potrzebna jest KARMA, dlatego prosimy: zagłosujcie na podopiecznych Pipi.
Nie chcemy nieuczciwego głosowania. Pragniemy, żeby wszyscy dowiedzieli się o Irenie, o tym, że istnieją na wsiach ludzie, którym los zwierząt nie jest obojętny lecz w ratowaniu naszych braci mniejszych musimy również uczestniczyć MY.

Dziękujemy za głosy! i prosimy - posłuchajcie Waszych serc i pomóżcie psiakom Pipi.
**************************************************************************************************************************************************
Ostatnio zmieniony 12 marca 2011, 21:48 przez Madallena, łącznie zmieniany 1 raz.
malami1975
Posty: 0
Rejestracja: 11 marca 2011, 15:08

11 marca 2011, 15:17

http://huskyadopcje.pl/


głosuję na husky )))
Louhans
Posty: 351
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 19:22

15 marca 2011, 08:37

zgłaszam:
Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
ul. Kosodrzewiny 7/9
04-979 Warszawa
http://www.psianiol.org.pl/
agami
Posty: 1
Rejestracja: 15 marca 2011, 14:26

15 marca 2011, 14:30

Glosuje na schronisko pod Ostroleka
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty: 193
Rejestracja: 29 września 2004, 13:48

01 kwietnia 2011, 13:14

Witamy,

W konkursie marcowym zwyciężyło Schronisko dla Zwierząt w Toruniu. Gratulujemy wygranej!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz Zwycięzcy kwotę 11372zł. Sklep Krakvet przeznacza 1000 zł jako pomoc dla wygranej - łącznie Schronisko w Toruniu otrzyma pomoc o wartości 12372 zł. Gratulujemy!

Dzisiaj skontaktujemy się ze Schroniskiem w celu poinformowania o wygranej, a za chwilę rozpocznie się konkurs kwietniowy.

Pozdrawiamy,
Zespół Krakvet
Marek Batko
www.krakvet.pl - najtańszy [url=http://www.krakvet.pl/]sklep zoologiczny[/url]
Zablokowany