siatka na okna?????

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
IkarAntos
Posty: 30
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

07 kwietnia 2008, 16:28

ATA pisze:Rewelacyjna ta "uśmiechnięta" stronka od słoneczka - już sobie wrzuciłam do Ulubionych :wink:
TUTAJ jest też sporo fajnych emotek.
Obrazek
ATA
Posty: 3042
Rejestracja: 30 grudnia 2005, 16:56

07 kwietnia 2008, 16:51

Dzięki! :D Zapisane :wink:
Awatar użytkownika
editchen
Posty: 96
Rejestracja: 03 marca 2008, 12:11
Lokalizacja: poznań

09 kwietnia 2008, 14:15

udało mi sie w weekend załozyc te siatke na otwor balkonowy:) szkoda tylko ze przy okazji pogoda palda i kotom nie chce sie wychodzic....
moze uda mi sie dzis zrobic kilka fotek, to wstawie jutro... wyszlo calkiem zgrabnie... co prawda twardy zelbeton nie pozwolil mi wywiercic utworow w scianie i suficie balkonu, ale rozwiazalam problem przyklejajc drewnianie listwy na klej montazowy (taki silikonowy, do stosowania na zewnatrz) i tam umiescilam haczyki i slicznie pozahaczalam siatke... inan kwestia to jej naciaganie i przeciaganie linki, ale dalam rade :) no i koty moga szalec.....:) niby parter, ale nie chce ich gonic po calym osiedlu :)
Iza-Erin
Posty: 1556
Rejestracja: 23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja: Stolica Podlasia :)
Kontakt:

09 kwietnia 2008, 14:32

Edytko, a jak tam Twoje kicie? Dogadują się już bez problemów?
Awatar użytkownika
editchen
Posty: 96
Rejestracja: 03 marca 2008, 12:11
Lokalizacja: poznań

09 kwietnia 2008, 14:36

Iza-Erin pisze:Edytko, a jak tam Twoje kicie? Dogadują się już bez problemów?
no powiem szczerze, ze wolalam jak Puszka miala rujke :) teraz nadal czesto syczy na Tymka, gdy ten chce sie bawic, ale nie ma juz awantur. Czasem sobie przyloza, ale zasadniczno jest ok, sytuacja bardzo sie unormowala i nawet z jedzeniem i jedna kuweta nie ma problemu. Faktem jest ze Puszka jest zdecydowanie mniej rozrywkowa niz Tymek, ale czasem (np. dzis rano) sama zaczela go gonic, potem on ja, potem znow ona i tak przez pol godz. Jak jej sie nie chce to syknie, warknie, pacnie lapa i sobie pojdzie :)

dziekuje za maila :)
Iza-Erin
Posty: 1556
Rejestracja: 23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja: Stolica Podlasia :)
Kontakt:

09 kwietnia 2008, 14:39

Bardzo miło mi to słyszeć :)
Widzisz, cierpliwość popłaca :wink:

Proszę bardzo :)
Awatar użytkownika
editchen
Posty: 96
Rejestracja: 03 marca 2008, 12:11
Lokalizacja: poznań

09 kwietnia 2008, 14:44

Iza-Erin pisze:Bardzo miło mi to słyszeć :)
Widzisz, cierpliwość popłaca :wink:

Proszę bardzo :)
oj chwilami bylo juz naprawde ciezko.....juz sie kilka razy chcialam nawet poddac.... gdyby nie forum pewnie bym zrezygnowala :)
Awatar użytkownika
Amika
Posty: 1628
Rejestracja: 26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja: Chełm

09 kwietnia 2008, 15:18

editchen pisze:
Iza-Erin pisze:Bardzo miło mi to słyszeć :)
Widzisz, cierpliwość popłaca :wink:

Proszę bardzo :)
oj chwilami bylo juz naprawde ciezko.....juz sie kilka razy chcialam nawet poddac.... gdyby nie forum pewnie bym zrezygnowala :)
Widzisz jaką moc mają forumowe kciuki :lol:
Edytko bardzo się cieszę, że najgorsze już za Wami :D
Awatar użytkownika
IkarAntos
Posty: 30
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

18 kwietnia 2008, 15:17

Wreszcie założyli mi dodatkowe okna z siatką zamiast szyby.
W tej chwili mam 5 okien z szybami i dwa (przesuwające się po wolnych szynach) z siatką, które są równolegle z szybami.
W zależności od temperatury i pogody mogę mieć odsunięte jedno lub dwa okna z szybą a otwór po nich zasłaniają okna z siatką. Poniżej zamieszczam fotki.


Obrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
sylwiah2
Posty: 60
Rejestracja: 09 lutego 2006, 21:39
Lokalizacja: Kraków

21 kwietnia 2008, 21:05

Mialam siec rybacka,niestety u mnie nie zdala egzaminu...koty kiedy szalaly najpierw ja ponaciagaly a potem ona sie zwyczajnie przerwala-pewnie jej w tym pomogly zebami :wink:
Teraz mam zabiezpieczony balkon siatka ogrodzeniowa,z zewnatrz wyglada bardzo delikatnie choc taka nie jest :wink:
Siatke kupilam a koszt jej zalozenia razem z katownikami itd to 300 zl,gdyby ktos byl chetny to dam namiary :wink:
Awatar użytkownika
Annie
Posty: 147
Rejestracja: 07 czerwca 2007, 14:42
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

26 kwietnia 2008, 19:03

Borysek pisze: No właśnie :twisted: Gdzie Cię wywiało na tak długo :?: :!: :shock: :lol: :wink:
Borysek oddałam się intensywnie pracy, żeby nie rozpamiętywać porzuconych studiów. :cry:

Ale za to bez kłopotu ufunduję Lunce piękne moskitierki i będę spokojna przez całe lato.

A tak na marginesie w pracy jednym z zagadnień jakimi się zajmuję są zwierzątka. Częściej jednak psy. Kotek mi się trafił, ale w bardzo smutnych okolicznościach :? chodziłam potem taka rozbita cały dzień.
Awatar użytkownika
IkarAntos
Posty: 30
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

27 kwietnia 2008, 21:06

IkarAntos pisze: Jednak najważniejszym kryterium była wytrzymałość siatki na kocie pazury, zęby i masę ciała.

No i potwierdziły się moje obawy, że siatka moskitiery nie wytrzyma moich chacharów. Dzisiaj Ikar wspiął się po niej kilka razy z impetem w pogoni za muchą pod sufit logii i poprzerywał w kilku miejscach ( a ma dopiero 5kg!!!) Dobrze, że to siatka w oknie wewnętrznym :roll: i jej przerwanie doprowadzi co najwyżej do "nieautoryzowanych" odwiedzin owadów w mieszkaniu :lol: .
ATA
Posty: 3042
Rejestracja: 30 grudnia 2005, 16:56

27 kwietnia 2008, 21:23

Ale to nie była aluminiowa moskitiera, prawda? 8)
Awatar użytkownika
IkarAntos
Posty: 30
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

01 maja 2008, 22:09

ATA pisze:Ale to nie była aluminiowa moskitiera, prawda? 8)
Siatka z plastiku (aluminiowej pewno by nie przerwał - choć 100% pewności nie mam :lol: )
ATA
Posty: 3042
Rejestracja: 30 grudnia 2005, 16:56

01 maja 2008, 22:18

IkarAntos pisze:Siatka z plastiku (aluminiowej pewno by nie przerwał - choć 100% pewności nie mam :lol: )
Ja też bym nie była pewna, zwłaszcza jak kocianki jeszcze trochę podrosną :wink:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość