siatka na okna?????

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
ania1985
Posty: 1105
Rejestracja: 28 października 2007, 08:48
Lokalizacja: Kielce

15 maja 2008, 12:44

co prawda od paru dni nie widze Nikogo (?) na forum, ale mam bardzo wazne pytanie. Nie opisywalam, bo nie chcialam przynudzać (:)) jakie mialam różne problemy i przygody z zalozeniem moskieter. teraz jestem na etapie zakladania przez 3 firme!!! wszystko wymierzone po raz kolejny, moskietery na balkon rolowane , i na 4 okna, ale tez takie ktore sa na zatrzask i zasuwa sie je do boku. w ramie aluminiowej oczywiscie. koszt wyszedl mi 900 zl ( b duzo:/).
i do sedna: dopiero sie kapnelam ze z tym aluminium chodzi tylko o rame, zeby byla z czegos mocniejszego niz plastik. same oczna sa włokna, i to w kazdej z firm tu u mnie.. bylam przekonana ze to oczka sa wzmacniane tym aluminium , i tym sposobem zrezygnowalam juz 2 razy. teraz nie chce juz rezygnowac, ale powiedzcie mi prosze- kto tylko moze- czy mam racje, czy probuja mnie oszukac w tych firmach? czy te oczka sa z włókna na aluminiowej ramie?czy tez wystepuja w jakiejs mocniejszej wersji w ogole?
juz nie mam sily sie z tym uganiac wiecej. musze zaplacic bardzo duzo za to , a nie mam wciaz pewnosci ze bedzie bezpiecznie. kazdy mi mowi ze nie moga mi zagwarantowac ze kot tego nie przerwie. czy Wy tez dziewczyny, ktore pisalyscie ze macie moskietery z aluminium, macie tylko aluminiowa rame?? to chyba chodzi o wlokno szklane grube w wypelnieniu.

a tu dolaczam zdecia tego o czym mowie w domu kolezanki, ktora jednak nie ma kota , wiec nie wiem jak by sie tosprawdzilo:
Obrazek
JAGO

23 maja 2008, 00:01

Witam :)
Moje dwie paskudy raczej nie należą do ruchliwych przedstawicieli kociego rodzaju, ale nigdy nie wiadomo co im do głowy strzeli, więc proszę poradźcie coś odnośnie siatki do okna. Mieszkam w wieżowcu i nie chciałabym,żeby moje kicie nagle "dostały skrzydeł", czyli potrzebuję czegoś mega wytrzymałego, co utrzyma rozpędzone 5,5 kg
ola888
Posty: 1
Rejestracja: 22 lipca 2016, 10:14

22 lipca 2016, 10:17

W Krakowie szeroką gamę wyboru jeśli idzie o rolety czy żaluzje ma xxxxxxxx. Nie boją się większych zamówień, sama od nich kupowałam większą ilość bo do domu i do firmy, to muszę ich zdecydowanie pochwalić za krótki czas realizacji zlecenia. Sporo info jest na xxxxx
mica
Posty: 3
Rejestracja: 08 sierpnia 2016, 19:18

08 sierpnia 2016, 19:21

Chciałabym osiatkować balkon, może macie kogoś sprawdzonego z Krakowa?
LigiaKallina

30 sierpnia 2016, 09:05

Od trzech lat mam zamontowaną na balkonie siatkę (siatkę montowała profesjonalna firma). To była świetna decyzja. Może nie najtańsza, ale bezpieczeństwo jest bezcenne. Teraz nie mam obaw przed wypuszczeniem kotów na balkon. Latem spędzają tam całe dnie. :) Dzięki siatce nie boję się, że coś głupiego im strzeli do głowy, bo na przykład będą chciały się zaprzyjaźnić z jakimś ptaszkiem czy motylkiem.
Majagmiku
Posty: 17
Rejestracja: 07 października 2016, 10:09

25 października 2016, 19:20

Słyszałam, że dobrze się w taką ubezpieczyć, ale co jak moj maly kociaczek ma malutkie łapki i się w nie zaplącze. Jeszcze kupa czasu do lata, a Mikunia rośnie bardzo szybko, ale i tak się boje...
Matera45
Posty: 3
Rejestracja: 14 listopada 2016, 18:33

15 listopada 2016, 17:40

Ja zakładam taką siatkę w lecie i jest świetna. W ogole nie przepuszcza robaków i innych jakiś takich stworzonek małych.
kroll449ss
Posty: 5
Rejestracja: 26 grudnia 2016, 16:30

27 grudnia 2016, 10:12

Mam taką zdejmowaną - zawsze wiosną zakładam na wszystkie okna, a na zimę zdejmuję.
chanachana
Posty: 1
Rejestracja: 05 lutego 2017, 15:46

05 lutego 2017, 16:09

Mam siatki w oknach - metalowe z oczkami 1 cm/cm w ramach które musiliśmi sami przymocować do ram okiennych. Ponadto nakładam moskitierę i już. Z mocowaniami należy uważać bo są słabe. Z 4 wys,piętra moja siatka wypadła bo skoczył na nia kot. Co myśmy przeżyli....stres czy koty nie wypadły.... Mając 4 koty zaczęłam liczy ale żaden nie wypadł - odbił sie i odskoczył. Siatka spora z ostrymi kantami spadła na chodnik!!!! nikogo nie zabiła i nie zraniła,, no trafiła w samochód ale nic jemu nie dolegało):):.. tyle mojego szczęścia. Corpus delicti zabrany i schowany a okno zamknięte a my siedzimy jak myszki. Prosiłam faceta od siatek o silne mocowania a dostałam takie które palcami mogłam zgiąć. Wkręciliśmy śroby w futryny - ramy sa zakładane i trzymaja się od wanętrza mieszkania. Teraz założyłam jeszcze dodatkowo drugą - jako nakładkę siatkę na krety -bo na parterze jest ciekawie - ptaki, koty ale na pietrze już tylko jedna siatka i moskitiera - owady są groźne dla kotików. Mam jednookie kotiki i miejskie - chcę żeby żyły a nie ginęły pod kołami. I tyle w temacie. Koty są szczęśliwe - mają przestrzeń i zewnętrze nie jest im do życia niezbędnę a jednookie i tak nie mogą wychodzić -infekcje to raz a dwa jeśli mają przeżyć..... to siatka:)
wojtek33
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwietnia 2017, 12:19

20 kwietnia 2017, 12:25

siatke mozna kupic w sklepach OBI lub w kazdym zoologicznym
ludwik80
Posty: 4
Rejestracja: 06 czerwca 2017, 11:54

06 czerwca 2017, 15:34

na szczescie mieszkam na parterze wiec moj Winek wychodzi i wchodzi kiedy chce w bezpieczny sposob
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość