kichanie kota

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Lisa29

13 stycznia 2017, 23:31

Witam,
moja kotka (6 lat, 6 kg, syberyjczyk) od kilku dni kicha, nie ma wydzieliny z nosa, oczy czyste, byłam dzisiaj u weterynarza - nie stwierdził infekcji i dał skierowanie na RTG klatki piersiowej, ale też przypomniałam sobie, że kotka od jakiegoś czasu liże gałęzie sztucznej choinki (oczywiście nie pozwalam na to ale może w nocy sobie folguje) - może sztuczna igła (miękka) gdzieś się jej przykleiła głęboko w gardle lub wpadła do tchawicy? Czy rtg to wykaże, czy powinnam udać się na inne badanie?
Monika
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

18 stycznia 2017, 11:52

będzie ciężko pomóc Ci bez zbadania kota i możliwości jego obejrzenia. Wcale to nie musi być ciało obce , może alergia, może zbyt suche powietrze, może początek infekcji. Za dużo tych może aby zmniejszyć to może trzeba zwierzę porządnie zbadac.
Jandzia
Posty: 2
Rejestracja: 03 lutego 2017, 19:14

06 lutego 2017, 15:21

Moim zdaniem zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości należy udać się do sprawdzonego weterynarza,do lecznicy. Nie tylko uspokoimy się ale podobnie jak u nas ludzi szybka diagnostyka może być nieoceniona.
milowski19
Posty: 3
Rejestracja: 07 lutego 2017, 17:43

07 lutego 2017, 18:11

Jandzia pisze:Moim zdaniem zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości należy udać się do sprawdzonego weterynarza,do lecznicy. Nie tylko uspokoimy się ale podobnie jak u nas ludzi szybka diagnostyka może być nieoceniona.
Zgadzam sie !
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość