Adopcja psa w ciazy

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

anna_h1991
Posty: 1
Rejestracja: 02 września 2018, 00:04

02 września 2018, 00:14

Witam,
Prosze o rade - jestem w ciazy,termin porodu planowany na poczatek stycznia i bardzo chce adoptować psa. Mamy już 3 letnia kotkę i od dawna już przymierzalam sie do powiekszenia naszego grona o psiaka - wydaje mi się że to odpowiedni moment bo jeszcze mozna tego pieska oswoic z nowa sytuacja i przygotować na nadejscie dziecka. Na oku mam małego rocznego kundelka ktory jest przyjazny energiczny ale w miarę grzeczny wiec mysle ze do ułożenia. Wiele osób jak o tym pomyśle słyszy to mi odradza ale wydaje mi się że nie rozumieją potrzeby posiadania pieska (u mnie w domu zawsze były psy i kocham je) do tego doradzają mi poczekanie az dziecko podrośnie itp. Moim zdaniem czekanie na lepszy czas to głupota bo zawsze coś będzie..
Pomyslalam o rozwiązaniu dom tymczasowy aby w przypadku gdybyśmy faktycznie nie ogarnęli tej opieki to byłaby jakas furtka..
Proszę o poradę jesli moga sie wypowiedzieć osoby będące wczesniej w takiej sytuacji. Nie chce skrzywdzić zwierzaka ani dziecka...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość