reinkarnacja psów

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Zlota66

11 października 2015, 13:41

Od zawsze miałam psy .Rasy różne-to nieistotne w tym wątku.Wszystkie kochane-odchodziły w różny sposób.Jednym z ukochanych psów była rottweilerka Kama.Wyjątkowo mądra suka o gołebim sercu.Przeżyła z nami 14 lat,odeszła w naszych ramionach po uśpieniu (nie wstawala od 3 mcy i nie było nadziei).Żal i ból były straszne.Pozostał nam po niej jej syl Bolo.On też przeżywał bardzo stratę.Wzieliśmy kolejnego psa ,ból zelżał,ale Kama zawsze wracała w naszych wspomnieniach i opowieściach..Niedawno odszedł także Bolo-jej syn.Wzięliśmy tym razem suczkę -rasa taka jak Becker czyli tym razem bullmastiff.Suczka ma na imie Brandy i tu się zaczyna właściwy wątek .Kiedy po nia pojechaliśmy nie mieliśmy jeszcze sprecyzowanych oczekiwań co do szczeniaczka,Spośród 19 psów,ona jedna wybiegła do nas i weszła na kolana,wtuliła się jak kiedyś Kama i nie pozwoliła nam wybrać innego psa.To ona nas wybrała.Pojechala z nami do domu i jest.Te same oczy-to samo spojrzenie.Te same przyzwyczajenia co Kama.Nawet te same ulubione miejsca zabaw.Reaguje na komendy ,które znała tylko Kama (nasza suczka ma dopiero 4 mce).Bawi się w ten sam sposób co ona.Najdziwniejsze jest to ,że każdy z członków naszej rodziny oraz przyjaciele podczas niedawnego spotkania zauważyli i odczuli to samo- sami bez jakichkolwiek komentarzy z naszej strony.Czy ktoś z Was ma podobne doświadczenia? Czy nasza Kama mogła powrócić do nas jako kolejny pies ?Prosze o Wasze opinie.Dziękuje.
Smutna...

05 lipca 2016, 22:22

Niestety właśnie pożegnałam moją ukochaną sunię i bardzo chciałabym aby reinkarnacja u psów była możliwa.
Krzysiekewa
Posty: 233
Rejestracja: 16 października 2016, 15:58

29 listopada 2016, 22:30

Dopóki nikt nie udowodni że reinkarnacja jest niemożliwa ( a nie udowodni ) to jak najbardziej jest możliwa. Psy to takie lepsze wersje nas samych
Robal15
Posty: 1
Rejestracja: 28 lutego 2017, 00:47

28 lutego 2017, 00:55

Nie ma czegoś takiego.
pomnar5
Posty: 5
Rejestracja: 15 marca 2017, 22:42

15 marca 2017, 22:44

A skąd wiesz, że czegoś takiego nie ma? Ja uważam, że coś w tym może być
Krzysiekewa
Posty: 233
Rejestracja: 16 października 2016, 15:58

24 marca 2017, 21:17

pomnar5 pisze:A skąd wiesz, że czegoś takiego nie ma? Ja uważam, że coś w tym może być
Bo jest człowiekiem wszechwiedzącym :wink:
pitko
Posty: 3
Rejestracja: 24 marca 2017, 21:45

24 marca 2017, 22:51

reinkarnacja psów ? Hmmm trochę nie wierzę.
Magnetton
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2017, 21:31

11 maja 2017, 21:37

To jest raczej większy i grubszy temat, myślę że jest to możliwe, co nam po tych 90 latach na ziemi jak później przez całą wieczność nic nie będzie? Kompletna pustka? nie potrafię sobie tego wyobrazić :D
Awatar użytkownika
pirupiru
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2017, 21:24

23 maja 2017, 11:19

Krzysiekewa pisze:Dopóki nikt nie udowodni że reinkarnacja jest niemożliwa ( a nie udowodni ) to jak najbardziej jest możliwa. Psy to takie lepsze wersje nas samych
Nie wierzę w to, co czytam. Naprawdę tak uważasz?
JEDZA123456

28 lutego 2018, 21:02

Patrzysz w jego oczy.... wiesz najlepiej kto to jest, nie musisz nikogo pytać :) Wszystko jest możliwe, tylko trzeba być otwartym. Szczęściara z Ciebie. Jest mnóstwo anglojęzycznych wpisów opisujących podobne wydarzenia.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość