Wakacje z psem

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Hiromi5a
Posty: 1
Rejestracja: 17 marca 2017, 14:21

24 marca 2017, 20:16

A w Poznaniu polecacie jakiś nocleg? Patrzę sobie tutaj na pogodę i zastanawiam się czy warto się tam wybrać
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2017, 15:25 przez Hiromi5a, łącznie zmieniany 1 raz.
maciej44
Posty: 1
Rejestracja: 27 marca 2017, 09:04

27 marca 2017, 09:09

Ostatnio byliśmy na wyjeździe w Karpaczu- tanie Pokoje mieliśmy do tego z pełnym wyżywieniem. Po przyjeździe przywitali nas bardzo miło , pensjonat czysty, zadbany, ludzie mili. Jedzenie nawet bardzo dobre, wybraliśmy się na Śnieżke a po powrocie trafiliśmy na małą imprezę w pensjonacie. Ogólnie było naprawdę fajnie , do tego właściciel firmy kontaktował się z nami czy wszystko jest w porządku i czy jesteśmy zadowoleni. nocleg znalezliśmy naxxxxxx
Awatar użytkownika
rotex
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwietnia 2017, 16:24

12 kwietnia 2017, 00:50

mój pies się nie nadaję na razie;/ jest za bardzo rozszalały ale na razie nie wiem jak go utemperować
tetrus
Posty: 1
Rejestracja: 23 marca 2014, 10:52

15 kwietnia 2017, 16:24

Mój piesio uwielbia biegać i dlatego często jeżdzimy do Doliny Baryczy, gdzie są zadbane trasy rowerowe, na których razem możemy cieszyć się z życia. :D
olimpia2017
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwietnia 2017, 17:39

25 kwietnia 2017, 17:48

W woj. mazowieckim, polecam wieś Koszelówka - przy jeziorze Zdworskim jest sporo ośrodków z domkami kempingowymi. Psiaki mile widziane.
champion2
Posty: 1
Rejestracja: 03 lipca 2012, 22:56

27 kwietnia 2017, 09:45

PILNE !!!
Zwolniło nam się jedno miejsce dla opiekuna i psa na Turnus I - sierpniowy w dniach 21-30.08.br.,
mamy jeszcze ostatnie wolne miejsce na Turnus II - wrześniowy w dniach 1-9.09.br dla 1-2 osób z psem.
ZAPRASZAMY DO REZERWACJI
(w dziale ogłoszenia proszę zamieścić link i traść)
waldek1957

07 sierpnia 2017, 09:51

WIELE OBIEKTÓW AKCEPTUJE ZWIERZĘTA,ALE...
trzeba się upewnić czy można zostawić psa w pokoju gdy chcemy ruszyć na cięższą wycieczkę.
Niestety, są osoby które musiały skrócić pobyt bo pies nie wyrabiał codziennych wypadów,lub męczył się na plaży gdyż nie pozwalano mu zostawać na kwaterze.
Elka084
Posty: 9
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 20:57

26 września 2017, 23:29

My swojego pieska też zawsze zabieramy ze sobą i zwykle jeździmy gdzieś na mazury, do domków. Tam zwykle nie ma problemów z noclegami z psami. Do tego są jeziora gdzie pies zawsze może się wykąpać i popływać. Zawsze na takie wycieczki zabieramy mu jego ulubione posłanko (coś jak tutaj). Dzięki temu zawsze od razu wie gdzie się położyć i nie szuka sobie miejsca.
kasia311
Posty: 28
Rejestracja: 23 września 2012, 11:39

29 września 2017, 08:27

waldek1957 pisze:WIELE OBIEKTÓW AKCEPTUJE ZWIERZĘTA,ALE...
trzeba się upewnić czy można zostawić psa w pokoju gdy chcemy ruszyć na cięższą wycieczkę.
Niestety, są osoby które musiały skrócić pobyt bo pies nie wyrabiał codziennych wypadów,lub męczył się na plaży gdyż nie pozwalano mu zostawać na kwaterze.
Nie wiem czy zostawiłabym psa w kwaterze na cały dzień.... Mój piesek jest dość grzeczny, ale jednak bałabym się jak zareaguje w obcym otoczeniu. Na godzinę czy dwie spokojnie mozna zostawić, ale nie na więcej. Trochę równiez nie rozumiem,czemu niektóre obiekty nie akceptują zwierzaków, a chętnie przyjmują dzieci. W koncu zwierzak narobi o wiele mniej problemów niż dziecko ( a za zwierzaka normalnie się płaci).

Jeśli chcecie coś sobie zarezerwować nad naszym morzem w przyszłym roku to proponowałabym zorientowac się tutaj xxxxxxxxxxx - na stronie są apartamenty do zarezerwowania w Jastarni i Władysławowie. Można dogadać sie w sprawie przyjazdu ze zwierzaczkiem. Nie jest również tak drogo.
annakornel

16 grudnia 2017, 22:31

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie domki-rowy xxxxxxx. Pozdrawiam
polik
Posty: 5
Rejestracja: 05 lutego 2018, 18:27

05 lutego 2018, 18:31

Nie każdy hotel pozwala na wzięcie ze sobą psa. Trzeba dobrze poszukać by coś znaleźć.
Eddie12@@!!

07 lutego 2018, 22:31

Ze swoim pupilem (Jack Russel) udałem się do Karpacza, Szklarskiej Poręby oraz Aderspach (Czechy) dla fanów długich spacerów, pięknych widoków chyba nie ma lepszego miejsca, a warto dodać że Śnieżka jest najwyższą górą na którą ze swoim czworonogiem możemy wejść. Krótko i na temat POLECAM !!
janek88
Posty: 6
Rejestracja: 16 grudnia 2017, 15:17

12 lutego 2018, 21:44

Mam nadzieje że to dobre miejsce na moje pytanie i ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Moja przyjaciółka zrobiła mi prezent urodzinowy i wykupiła dla nas pobyt w Szwecji podczas tegorocznej majówki. Ja jestem wielkim fanem szwedzkich kryminałów i mamy autem odwiedzić wszystkie miejsca z książek. Wszystko super tylko w okresie majówki nie mam z kim zostawić psa. Już się orientowałyśmy i w hotelach nie powinno być większego problemu. Moje pytanie brzmi czy można psa zabrać na prom z Gdyni do Szwecji. Sprawdzałam na stronie Stenaline https://www.stenaline.pl/do-szwecji i nie mogę takiej informacji znaleźć. Może ktoś był w takiej sytuacji i orientuje się jak to jest z przewozem zwierząt? Czy musi mieć jakieś specjalne szczepienia? jak wygląda sprawa biletu czy przejazd jest bezpłatny czy potrzebny jest dodatkowy bilet? Na pewno całą drogę będzie w kagańcu ale potrzebne są jakieś dodatkowe zabezpieczenia? jak wygląda choroba morska u psów?
Mgru
Posty: 1
Rejestracja: 18 lutego 2018, 10:02

18 lutego 2018, 10:38

Cześć Wszystkim.
Po przeczytaniu postów mam takie pytanie. Czy ktoś z Was ma aktualne sprawdzone kwatery nad morzem w miejscowości Białogóra? I czy Białogóra to dobry pomysł dla młodej, energicznej piesy w typie collie? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
Awatar użytkownika
mapli88
Posty: 2
Rejestracja: 12 lutego 2018, 13:58

20 lutego 2018, 18:44

Wasze propozycje wyglądają obiecująco. Zdecydowanie mogą przydać się w najmniej oczekiwanym momencie.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość