Suczka po sterylizacji

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Klauduszka
Posty: 1
Rejestracja: 04 października 2020, 18:22

04 października 2020, 18:31

Cześć.

Mam suczkę maltańczyka i zdecydowaliśmy się na sterylizację, pies jest dwa dni po zabiegu ,generalnie czuje się dobrze, ma apetyt , a i rana ładnie się goi, piesek nosi ubranko pooperacyjne żeby nie dostał się do szwów. Jest jednak coś co mnie niepokoi, piesek od wczoraj nerwowo biega po pokoju po czym przysiada albo się kładzie na jakieś 10 minut i za chwilę znowu jest to samo, czy miał ktoś podobnie i wie może czym to jest spowodowane ? Wizytę kontrolną mamy jutro .

Szukałam takiego wątku na różnych stronach i forach ,ale nie znalazlam odpowiedzi .
rakelo23
Posty: 3
Rejestracja: 19 października 2020, 19:37

20 października 2020, 09:21

Ciężko mi to określić hmmm.... a swoją drogą jak zerkniesz tutaj https://notatek.pl/metody-sterylizacji-omowienie jest to wykład o sterylizacji oraz możliwych metodach - którą z nich była wykonywana sterylizacja u Twojego maltańczyka? Może to ma jakiś konkretny wpływ?
orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

15 stycznia 2021, 09:13

Brzmi jak reakcja na tle nerwowym... Może warto się skontaktować z weterynarzem, żeby rozwiać wątpliwości. Spróbuj poświęcić trochę więcej czasu pieskowi. Gdy zaczyna nerwowo biegać, spróbuj ją uspokoić, zająć czymś żeby mogła się zrelaksować i odprężyć.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość