Problemy ze szczeniakiem

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Darka666
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2022, 09:12

23 lutego 2022, 09:21

Witam mam problem ze swoim 7 miesięcznym szczeniakiem ... Otóż w dzień wychodzi na dwór po 5 o 8 potem różnie raz po 13 raz po 11 zależy kiedy zawoła i wtedy jak wyjdziemy o 11 to wychodzę z nim o 15 jeżeli po 13 to dopiero około 17 i wtedy na wieczór o 19 i partner z nim chodzi około 30 minut. Ostatnio często budzi mojego partnera w nocy różnie po 1 czy po 23 bo wola na dwór ... Jest to uciążliwe ponieważ partner wstaje do pracy o 4 i jak go Nero obudzi o 1 to nie raz dopiero o 3 zaśnie a za chwilę musi wstać i potem jest strasznie zmęczony... Pies nie pije i nie je za dużo na noc więc powinien wytrzymywać do tej 4:30 jak partner wyjdzie z nim rano ... Zwłaszcza że już wytrzymywał całe noce... Czym to może być spowodowane bo my nie mam już do niego siły? 😣


Drugim problemem jest jego ciągłe szczekanie ... Partner chce mnie przytulić,pocałować czy nawet jak ze mną rozmawia stojąc blisko mnie pies tak głośno szczeka że człowiek sam siebie nie słyszy i aż uszy bolą ... On jest strasznie zazdrosny nawet jak przytuli się do mnie bratanica to podgryza ja i szczeka... Czym to jest spowodowane i jak go tego oduczyć?

Proszę o pomoc 😢
Kropa12
Posty: 7
Rejestracja: 28 lutego 2022, 19:58

28 lutego 2022, 20:06

Gdy nasz pies był szczeniakiem również wychodziliśmy z nim w nocy bo piszczał. Nie było to dla nas takie uciążliwe jak w twoim przypadku, a wraz z upływem czasu po prostu wyrósł z tego.
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

02 marca 2022, 21:53

Dzien dobry, zalecane jest zrobienie badań moczu oraz udanie się do behawiorysty.

Pozdrawiam, lek. wet. Karolina Miechowska
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość