Podcięcie strun głosowych u psa

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

isabelle30

30 maja 2012, 09:13

Drogi gosciu....od pewnego czasu mam wrażenie że regularnie próbuje zaburzyć porządek na forum jedna i ta sama osoba...
Może powinny zmienić sie zasady? Moze powinno sie skończyc dawanie możliwości wypowiadania się tutaj osobom nie zarejestrowanym?
Gościu....nie wiem czy zauważyłeś że na tym forum w odróżnieniu od innych for, panuje ład i porzadek. A ludzie POTRAFIĄ ze sobą dyskutować, nawet wtedy gdy dyskusja staje się ostra czy zbyt emocjonalna. Przeszkadza ci taki stan? Idź na dogomanię....tam leca zjebki w kazdym temacie co krok. Dostarczą ci podniet po czubek nosa.
gina11

31 maja 2012, 21:01

ponoć ale tylko ponoć w stanach takie zabiegi jak właśnie likwidacja strun głosowych u psów czy spiłowanie zębów albo usuwanie pazurów u kotów to norma i robi to co trzeci wet. smutne jest to że chcemy mieć żywego psa bo pluszak to nie to samo a potem mamy pretensje że pies szczeka, podgryza, sika, robi kupę!!! a powinien leżeć ładnie aby dzieci się mogły nim bawić. ja mam właśnie psa że tak to nazwę z odzysku-po prostu pani stwierdziła że wychodzenie z psem 2 razy dziennie to za dużo
Gość

20 czerwca 2014, 14:17

no chyba lepiej podciąć struny głosowe niż ma uprzykrzać życie innym mieszkańcom a właściciel miałby go zostawić w lesie przywiązanego
Seiti

20 czerwca 2014, 14:40

Tak, lepiej kaleczyć psa niż go wychować. To taaakie proste. Zero wysiłku ze strony właściciela.
''Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia"
"Jestem Słońcem. Choćby nie wiem jak silny sztorm mnie przysłonił, chmury w końcu się rozejdą. A ja znowu będę świecić."

Obrazek
Snedronningen

20 czerwca 2014, 19:39

Proponuję, aby całe moje osiedle podcięło struny głosowe swoim dzieciom. Szczekające psy mi nie przeszkadzają ale drące ryja cały dzień dzieciaki już tak.
Podciąć im struny!!!
Only those who greatness see in little things are happy in their ways
isabelle30

20 czerwca 2014, 20:21

Seiti pisze:Tak, lepiej kaleczyć psa niż go wychować. To taaakie proste. Zero wysiłku ze strony właściciela.
ale wali po kieszeni.
to już jednak wychowywanie jest lepsze i mniej problematyczne

Sne - dzieciakom, starym babom oraz wysadzić kościoły z ich dzwonami wrrr
Snedronningen

21 czerwca 2014, 07:45

i jednej mojej sąsiadce, bo bardzo głośno gada. Mieszka dwa domy dalej a masz wrażenie, że stoi obok Ciebie.
Kościoła na szczęście blisko nie ma, a ten który jest troszeczkę dalej przynajmniej odmierza mi czas od posiłku psa do spaceru. Jak dzwoni znaczy się psa ubierać i iść.
Only those who greatness see in little things are happy in their ways
wilma

16 sierpnia 2019, 17:11

Prosze o pomoc !!
Sąsiad walczy ze mną w sądzie bo ....mój pies szczeka w ogrodzie w ciągu dnia. Ma nagrania sekundowe. Sąsiad lata z kamerą za psem i go drażni. Twierdzi że szczekanie jest za głośne. Domaga się podcięcia strun głosowych u mojego psa a ja nie chcę się na to zgodzić. Znalazłam informację że prawo unijne tego zabrania i ustawa o ochronie zwierząt też. Czy ktoś może zna artykuły które mogę przytoczyć w sądzie???

Trochę ogarnął mnie strach jak przeczytałam że pies Yogi został ukarany za szczekanie w Poznaniu.
ODPOWIEDZ