Naruszanie wolności słowa na tym forum

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ODPOWIEDZ
DORIS2
Posty: 103
Rejestracja: 28 maja 2018, 14:43

07 czerwca 2019, 11:32

Napisałam posta odnośnie tego jakich "porad" udzielono mi na tym forum po to aby przestrzec innych żeby uważali na porady jakie im się tu udziela

Post został skasowany przez administratora, gdyż mu się nie podobał ponieważ opisałam jakie to bzdury do mnie wypisywano. Rzecznik Praw Obywatelskich wypowiada się na temat blokowania kont użytkowników oraz usuwania postów iż może zostać uznane za naruszenie wolności słowa:

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/bloko ... ocenia-rpo

Pisałam jak uzyskałam poradę że jest zasadność wykonania testów na alergię pokarmową u mojego psa który nie miał objawów skórnych, u którego biegunka została zatamowana sterydami, a jak się okazuje w rzeczywistości to alergia pokarmowa jest sterydoodporna.

Pisałam że napisano na forum że nie wolno stosować antybiotyków ( lekarz tego nie dementował), przy czym jak zadzwonicie do firmy wykonującej takie badania, dowiecie się że niewolno stosować sterydów i leków przeciwhistaminowych a nie antybiotyków.

Pisałam też o tym że mój pies ma również podejrzenie IBD i udzielono mi odpowiedzi że w okresie oczekiwania na testy na alergię pokarmową mogę u niego stosować nifuroksazyd ( lek na biegunkę bakteryjną) czy też taninal, przy czym IBD jest leczone sterydami, co przemawia za tym że takie leki nie zadziałają.

Napisałam też o osobie która nękała mnie swoimi postami zabawiając się w weterynarza mojego psa.

Pisałam też o tym że kiedy pisałam o tym że mój weterynarz zleciła mi trzymanie psa z biegunką zez żadnego zabezpieczenia nikt nie wyprowadził mnie z błędu że tak nie wolno robić. Mój pies zmarł ale oczywiście wszyscy uważają że udzielili mi fachowych porad:

viewtopic.php?t=11102

viewtopic.php?f=7&t=23259

Pozostaje mi jak widzę zrobić PrintSrean tej wiadomości i jak po raz kolejny zostanie usunięta, zgłosić ten fakt usuwania niewygodnych postów do RPO. Może jak zapłacicie karę pieniężną to wtedy odechce wam się pisania do ludzi bzdur a następnie usuwania niewygodnych postów o tym.
Gosia Mickiewicz
Posty: 37
Rejestracja: 06 listopada 2017, 05:43

12 czerwca 2019, 16:25

kurcze Doris jak to zmarł :(
jeszcze niedawno pisałaś nam porady jak radzić sobie ze sraczką.
Dzięki Tobie wiem o nifuroksazydzie....podaje od 2 tyg.
Na co zmarł? przez co? przez te złe porady? przez nieleczoną biegunkę?
ODPOWIEDZ